WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,75 zł z VAT 190,85 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~3.0-6.0mm.

Producent: Telcom

14,29 zł z VAT 11,62 zł netto

szt

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

162,50 zł z VAT 132,11 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Uchwyt odciągowy I-69.PAT

Do kabli napowietrznych okrągłych o średnicy 6-9mm

Producent: Telcom

9,72 zł z VAT 7,90 zł netto

szt

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

Patch panel 19" 24x RJ45, niewyposażony

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

46,40 zł z VAT 37,72 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R
Kup 3 szt. a 4-tą szt. otrzymasz GRATIS! 
Sprawdź wszystkie modele objęte promocją!

Producent: Tenda

56,00 zł z VAT 45,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

16,30 zł z VAT 13,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator