WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy Telcom AC-05, L-275, 3-6mm

Uchwyt odciągowy polecany do uniwersalnych kabli okrągłych o średnicy zewnętrznej ~3.0-6.0mm.

Producent: Telcom

14,07 zł z VAT 11,44 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.5E przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.5E oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy D.

Producent: brak danych

9,35 zł z VAT 7,60 zł netto

szt

Ubiquiti (ES-10XP) EdgeSwitch 10XP

Ubiquiti (ES-10XP) EdgeSwitch 10XP

8-portowy przełącznik Gigabit Ethernet ze wsparciem zasilania PoE dla każdego portu oraz 2 slotami SFP. Idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń Ubiquiti.

Producent: Ubiquiti Networks

543,00 zł z VAT 441,46 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

23,21 zł z VAT 18,87 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

26,84 zł z VAT 21,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator