WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

Producent: Opto

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 60m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Przewód (TC-Pro) FTP Ubiquiti TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

550,13 zł z VAT 447,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

4,35 zł z VAT 3,54 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m G657A2

11,89 zł z VAT 9,67 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Moduł keystone RJ-45 STP kat.5e, beznarzędziowy

Beznarzędziowy moduł keystone RJ-45 STP kat.5E przeznaczony jest do budowy ekranowanych gniazd abonenckich oraz punktów krosowych w instalacjach zgodnych z ANSI/TIA/EIA 568 kat.5E oraz ISO/IEC 11801 i EN 50173 klasy D.

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 0,5m

16,96 zł z VAT 13,79 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m

12,28 zł z VAT 9,98 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator