WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

Producent: Opto

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 200m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2

135,79 zł z VAT 110,40 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,75 zł z VAT 190,85 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

BESTSELLER

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,8m.

63,97 zł z VAT 52,01 zł netto

szt

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Uchwyt odciągowy TELENCO DROP 3-6mm

Zakres średnic kabla: 3-6 [mm]

7,63 zł z VAT 6,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,75 zł z VAT 190,85 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

48,41 zł z VAT 39,36 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Ubiquiti (UAP-nanoHD) UniFi NanoHD

Unifi Access Point, który ma nowy standard Wave2, a także 4x4 MU-MIMO i zasięg 122 metrów. Przeznaczone jest do użytku wewnątrz pomieszczeń. Osiąga prędkość 1733 Mb/s (w sieci 5 GHz) i 300 Mb/s (2,4 GHz).

Producent: Ubiquiti

730,41 zł z VAT 593,83 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 0.5m G657A2

9,88 zł z VAT 8,03 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 0.5m

18,51 zł z VAT 15,05 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator