WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

Producent: Opto

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 200m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 20m

38,36 zł z VAT 31,19 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

300,64 zł z VAT 244,42 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-nanoHD-3) UniFi NanoHD 3-pack

Ubiquiti (UAP-nanoHD-3) UniFi NanoHD 3-pack

Ubiquiti UniFi NanoHD 3-pack to zestaw złożony z 3 urządzeń Ubiquiti UAP-nanoHD. Brak zasilaczy w zestawie.

Producent: Ubiquiti

1 831,45 zł z VAT 1 488,98 zł netto

szt

PowerWalker VI 3000 RT HID, LCD Rack 19"

PowerWalker VI 3000 RT HID, LCD Rack 19"

UPS o mocy 3000VA/2700W wyposażony w 8x IEC C13, 1x IEC C19, RJ11/RJ45, USB (HID), do montażu w szafach RACK 19" 2U

Producent: PowerWalker

3 425,30 zł z VAT 2 784,80 zł netto

szt

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, LSOH, SXKD-5E-FTP-LSOH

Przewód FTP Solarix, kat.5e, box 305m, LSOH, SXKD-5E-FTP-LSOH

Wysokiej jakości kabel ekranowany CAT5E z płaszczem LSOH, klasa reakcji na ogień Dca s1 d2 a1, box 305 m

Producent: Solarix

639,35 zł z VAT 519,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

37,10 zł z VAT 30,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 3m G657A2

23,30 zł z VAT 18,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator