WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

Producent: Opto

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 200m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.5e, 305m, CCA zewnętrzny odporny na UV

182,04 zł z VAT 148,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

28,08 zł z VAT 22,83 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator