WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

Producent: Opto

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 30m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

169,67 zł z VAT 137,94 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

RouterBoard SXT LTE kit (RBSXTR&R11e-LTE)

SXT 2G/3G/4G/LTE CPE, antena o zysku 9dBi, 2x porty Ethernet, 2x sloty miniSIM, procesor 650MHz, 64MB pamięci RAM, PoE, PSU, RouterOS L3

Producent: MikroTik

462,73 zł z VAT 376,20 zł netto

szt

RouterBoard RB4011iGS+RM

NOWOŚĆ!

RouterBoard RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

714,65 zł z VAT 581,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 20m

35,34 zł z VAT 28,73 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 0.5m G657B3 EasyBend

13,12 zł z VAT 10,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator