WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 120m G657A2

125,46 zł z VAT 102,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 140m G657A2

136,10 zł z VAT 110,65 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 200m G657A2

184,50 zł z VAT 150,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 20m G657A2

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 250m G657A2

234,75 zł z VAT 190,85 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

51,66 zł z VAT 42,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

105,90 zł z VAT 86,10 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 25/200/180 (2 otwory)

13,35 zł z VAT 10,85 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM

Producent: MikroTik

825,97 zł z VAT 671,52 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

6,88 zł z VAT 5,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

18,31 zł z VAT 14,89 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

16,36 zł z VAT 13,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator