WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

51,86 zł z VAT 42,16 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

66,42 zł z VAT 54,00 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

589,85 zł z VAT 479,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0.5m

25,81 zł z VAT 20,98 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

22,00 zł z VAT 17,89 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator