WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

Producent: Opto

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 80m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

4,49 zł z VAT 3,65 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

160,32 zł z VAT 130,34 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 60m G657A2

72,32 zł z VAT 58,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

25,76 zł z VAT 20,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 0,5m

20,49 zł z VAT 16,66 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator