WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

Producent: Opto

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 80m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SM321B

TP-Link TL-SM321B

1000Base-BX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 10km

Producent: TP-Link

81,76 zł z VAT 66,47 zł netto

szt

PowerWalker VI 2000 LCD

PowerWalker VI 2000 LCD

UPS o mocy 2000VA/1200W wyposażony w 2x French, 2x IEC, RJ11

Producent: PowerWalker

849,93 zł z VAT 691,00 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

4,35 zł z VAT 3,54 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

388,69 zł z VAT 316,01 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 10m

32,34 zł z VAT 26,29 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 2m

24,12 zł z VAT 19,61 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator