WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik cAP Lite (RBcAPL-2nD)

Producent: MikroTik

128,85 zł z VAT 104,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik RouterBoard cAP Lite to niewielki punkt dostępowy działający w paśmie 2,4 GHz. Zestaw zawiera dwie obudowy - jedną podłużną, przystosowaną do montażu na ścianie i drugą okrągłą, do montażu na suficie. Ponadto MikroTik udostępnia pliki projektowe, dzięki którym można stworzyć własną obudowę na drukarce 3D.

Urządzenie posiada wydajny procesor QCA9533 o taktowaniu 650 MHz i 64 MB pamięci RAM, wydajnością nie odbiega więc od modelu cAP (RBcAP2nD). Wbudowane radio ma maksymalną moc nadawczą 22 dBm i obsługuje technologię 2x2 MIMO. Anteny cechują się zyskiem 1,5 dBi.

cAP Lite może być zasilany poprzez wtyk DC lub PoE - pasywne albo 802.3af/at. Zakres napięcia wejściowego wynosi 5 - 60 V DC. Urządzenie posiada system RouterOS z licencją Level 4. W zestawie znajduje się zasilacz 24 V, 0,2 A.

Doskonale sprawdzi się w hotelach, lotniskach, centrach handlowych, dużych firmach itp. miejscach. Współpracuje z systemem zarządzania MikroTik CAPsMAN pozwalającym na scentralizowane kontrolowanie podłączonych punktów dostępowych. Ta funkcjonalność umożliwia stworzenie sieci złożonej z wielu urządzeń cAP i jednoczesne pokrycie zasięgiem rozległych obszarów.

Najważniejsze cechy:
  • praca w paśmie 2,4 GHz
  • procesor QCA9533 o taktowaniu 650 MHz i 64 MB pamięci RAM
  • 1 port fast Ethernet
  • radio o mocy do 22 dBm
  • technologia 2x2 MIMO
  • wbudowane anteny o zysku 1,5 dBi
  • zasilanie poprzez wtyk DC lub PoE (pasywne albo 802.3af/at), napięcie 12 - 60 V DC
  • system RouterOS z licencją Level 4
cAP Lite (RBcAPL-2nD)
 
Procesor
QCA9533
Taktowanie procesora
650 MHz
Ilość rdzeni
1
Pamięć RAM
64 MB
Interfejs sieciowy
1 port fast Ethernet 10/100 Mb/s
Radio
QCA9531
Właściwości bezprzewodowe
Pasmo 2,4 GHz Standardy 802.11 b/g/n 2x2 MIMO
Antena
Dwie anteny o zysku 1,5 dBi każda
Szerokość wiązki
360°
Wejście PoE
Tak
Zakres napięcia wejściowego
5 - 60 V (wtyk DC, pasywne PoE lub 802.3af/at)
Maksymalny pobór mocy
4 W
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 70 st. C
Wymiary
Obudowa naścienna: 88x52x20 mm
Obudowa sufitowa: średnica 88 mm, głębokość 20 mm
Skład zestawu
Urządzenie
Zestaw montażowy K-49
Zasilacz 24 V / 0,2 A
PoE Injector
System operacyjny
RouterOS
Licencja
Level 4

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

233,80 zł z VAT 190,08 zł netto

szt

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

470,30 zł z VAT 382,36 zł netto

szt

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

MikroTik cAP ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2x porty Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

380,25 zł z VAT 309,15 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,82 zł z VAT 6,36 zł netto

szt

Zasilacz (POE-24-24W-G) PoE 24V 1A Gigabit

Zasilacz (POE-24-24W-G) PoE 24V 1A Gigabit

Zasilacz zintegrowany z adapterem PoE dla sprzętu zasilanego 24 V

Producent: Ubiquiti Networks

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

10,21 zł z VAT 8,30 zł netto

szt

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

Huawei ONT HG8010H (GPON/EPON)

1x port Gigabit Ethernet, 1x złącze SC/UPC

Producent: Huawei

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik BaseBox 6 - Outdoor (RB912UAG-6HPnD-OUT)

MikroTik BaseBox 6 - Outdoor (RB912UAG-6HPnD-OUT)

6Ghz, integrated AP/Backbone/CPE, 2x złącza RP-SMA, 1x slot miniPCIe, 1x slot mini SIM, 1x port USB 3.0, 1x port Gigabitowy Ethernet

Producent: MikroTik

388,19 zł z VAT 315,60 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

MikroTik Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ

Amazon Annapurna Labs Alpine v3 AL73400 CPU (16-rdzeni, 2GHz na rdzeń) i Marvell Prestera Aldrin2 switch-chip, 16GB RAM, 2x sloty 100G QSFP, 14x slotów 25G SFP28, 2x sloty M.2 SATA, RouterOS L6

Producent: MikroTik

12 321,09 zł z VAT 10 017,15 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator