WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patch panel STP 19" kat.6a, 24 porty z listwą, czarny

176,31 zł z VAT 143,34 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

24-portowy ekranowany patch panel kategorii 6a o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19". Pozwala na zakańczanie i organizowanie ekranowanych kabli typu skrętka w instalacjach okablowania strukturalnego.
 
Złącza szczelinowe posiadają kolorowe kodowanie ułatwiające prawidłową instalację okablowania w standardach T568A i T568B. Każdy z portów posiada własną numerację. Prosty dostęp do złącz z tyłu panela zapewnia łatwą konserwację oraz rekonfigurację połączeń.
 
Obudowa patch panela została wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej, walcowanej na zimno i malowanej proszkowo w kolorze czarnym. Zintegrowana półka kablowa pozwala na wygodne organizowanie i mocowanie kabli za pomocą opasek samozaciskowych. Parametry transmisyjne są zgodne z wytycznymi EN50173 dla klasy Ea (kat. 6a) oraz częstotliwość pracy do 500 MHz, pozwalające na transmisję 10 Gigabit Ethernet.

Najważniejsze cechy:
  • 24 porty RJ-45 z ekranem,
  • klasa Ea (kat. 6a),
  • montaż w szafach rack 19",
  • kolor czarny,
  • listwa na kable.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.6 2m (szary)

3,65 zł z VAT 2,97 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-M5-300) PowerBeam M5 22dBi 5GHz 300 MIMO

324,35 zł z VAT 263,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafa wisząca 19" 9U Lanberg, 450mm, drzwi szklane, szara

306,27 zł z VAT 249,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

43,16 zł z VAT 35,09 zł netto

szt

Tenda F3

BESTSELLER

Tenda F3

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2T3R

Producent: Tenda

47,97 zł z VAT 39,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą

NOWOŚĆ!

Patch panel STP 19" kat.6, 48 portów z listwą

48-portowy ekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U, zaprojektowany do montażu w szafach rack 19"

294,95 zł z VAT 239,80 zł netto

szt

Patch panel UTP 10" kat.6, 12 portów

Patch panel UTP 10" kat.6, 12 portów

12-portowy nieekranowany patch panel kategorii 6 o wysokości 1U do szaf 10"

Producent: brak danych

54,12 zł z VAT 44,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator