WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

OPTIX kabel FRP Z-XOTKtcdD 12x9/125 ITU-T G.652D (Span 35m)

Uniwersalny przewód wzmocniony dwoma prętami FRP. Do instalacji w kanalizacji teletechnicznej oraz do instalacji napowietrznych.

Producent: brak danych

2,71 zł z VAT 2,20 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 40m G657A2

54,61 zł z VAT 44,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 5m

23,84 zł z VAT 19,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator