WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

64,94 zł z VAT 52,80 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 140m G657A2

136,10 zł z VAT 110,65 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 160m G657A2

152,03 zł z VAT 123,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

171,22 zł z VAT 139,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 200m G657A2

199,26 zł z VAT 162,00 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 20m G657A2

41,33 zł z VAT 33,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

53,14 zł z VAT 43,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Ubiquiti UFiber Instant moduł optyczny (UF-Instant)

Moduł dostępu punkt-wielopunkt z portem SFP i zaawansowanymi funkcjami przełączania w warstwie 2/3

Producent: Ubiquiti

182,93 zł z VAT 148,72 zł netto

szt

MikroTik cAP ax, Ceiling AP (cAPGi-5HaxD2HaxD)

MikroTik cAP ax, Ceiling AP (cAPGi-5HaxD2HaxD)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2x porty Gigabit Ethernet, AX1800

Producent: MikroTik

488,30 zł z VAT 396,99 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

5,50 zł z VAT 4,47 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami

Producent: TP-Link

158,06 zł z VAT 128,50 zł netto

szt

Półka do szafy 19" z otworami, 400 mm, 1U, czarna

62,30 zł z VAT 50,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

29,83 zł z VAT 24,25 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

295,82 zł z VAT 240,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator