WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

Producent: Opto

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 50m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

23,83 zł z VAT 19,37 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-30-30-15

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

243,54 zł z VAT 198,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

56,51 zł z VAT 45,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

17,49 zł z VAT 14,22 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 20m

44,46 zł z VAT 36,15 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

18,77 zł z VAT 15,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator