WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 120m G657A2

Producent: Opto

119,56 zł z VAT 97,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 120m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,96 zł z VAT 0,78 zł netto

szt

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

Ubiquiti (TC-Pro) Przewód FTP TOUGHCable Pro, kat 5e, 305m, zewnętrzny

TOUGHCablePRO ekranowany kabel Ethernet (CAT5e) klasy przemysłowej. Poziom ochrony: L1.

Producent: Ubiquiti Networks

597,20 zł z VAT 485,53 zł netto

szt

Szafa stojąca instalacyjna 19" 27U, 800mm, czarna

Szafa stojąca instalacyjna 19" 27U, 800mm, czarna

Szafa stojąca jednosekcyjna Lanberg FF01-6827-12B

Producent: Lanberg

2 059,02 zł z VAT 1 674,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

44,78 zł z VAT 36,41 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 180m G657A2

168,26 zł z VAT 136,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

34,50 zł z VAT 28,05 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 5m G657A2

12,15 zł z VAT 9,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator