WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

Producent: Opto

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 70m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt odciągowy Telcom FTTH FTTX FISH

4,92 zł z VAT 4,00 zł netto

szt

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

57,72 zł z VAT 46,93 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 50m G657B3 EasyBend

76,85 zł z VAT 62,48 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 bazuje na wydajnym czterordzeniowym procesorze przemysłowym, co czyni ją najszybciej działającym urządzeniem na rynku (średni czas spawania to 6 sekund).

Producent: Signal Fire

5 043,25 zł z VAT 4 100,20 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator