WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 70m G657A2

Producent: Opto

79,15 zł z VAT 64,35 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm typu DROP włókno G657A2 70m.

Patchcord o średnicy 3 mm na włóknie G.657A2 o promieniu gięcia 7,5mm. Przeznaczony głównie do stosowania na zewnątrz, np. w połączeniach między słupem a klientem. Posiada mocny płaszcz wykonany z materiału odpornego na promieniowanie UV, wzmocniony włóknami aramidowymi (element nośny w instalacjach napowietrznych). Przeznaczony do użycia na przęsłach 80-100m. Odporność na zgniatanie 100 [N/10cm].

Nasze patchcordy przeszły skrupulatną kontrolę jakości, dzięki czemu zapewniają wieloletnie użytkowanie bez konieczności serwisowania.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Mercusys MR50G

Mercusys MR50G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1900

Producent: Mercusys

158,30 zł z VAT 128,70 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

70,80 zł z VAT 57,56 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przetwornica SD-150C-12, 48-12V 150W 12.5A

Przetwornica SD-150C-12, 48-12V 150W 12.5A

Przetwornica z 36-72V na 12V

Producent: Mean Well

239,69 zł z VAT 194,87 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

36,16 zł z VAT 29,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 0.5m

7,43 zł z VAT 6,04 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

30,55 zł z VAT 24,84 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 10m

58,12 zł z VAT 47,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator