WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Karabińczyk I-K07 7x70 mm

1,28 zł z VAT 1,04 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Karabińczyk I-K07 z uchylną sprężyną do zamykania blokady. W przemyśle telekomunikacyjnym i energetycznym stosowane są przede wszystkim do budowy sieci napowietrznych, gdzie niezbędne jest łączenie dwóch elementów zawiesi zamkniętych, np. wspornika słupowego oczkowego z uchwytem odciągowym lub przelotowym bez możliwości jego rozpięcia. Ze względu na swoją budowę, trwałość oraz wykonania zapewniającego odporność na ciężkie warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, można je stosować w wielu branżach i przemysłach.

Karabińczyki wykorzystuje się m.in. jako element łączny do lin włókienniczych, stalowych i łańcuchów. Stosowane są głównie w przemyśle budowniczym, żeglarstwie i sportach wspinaczkowych.
 
Najważniejsze cechy:
  • zwarta i kompaktowa budowa
  • wykonane ze stali C15, ocynkowanej elektrolitycznie wysokiej jakości i odporności mechanicznej oraz warunki atmosferyczne, odporne na UV
  • wytrzymałość mechaniczna: 1,8kN
  • beznarzędziowy montaż zapewnia szybką i sprawną instalację
 

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 5m (niebieski)

5,81 zł z VAT 4,72 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

szt

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa czarna 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

5,66 zł z VAT 4,60 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

101,12 zł z VAT 82,21 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Taśma stalowa stal nierdzewna C304, długość 50m, wymiary 20mm x 0,7mm, karton

143,91 zł z VAT 117,00 zł netto

szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Patyczki czyszczące do złącz 2.5mm 25szt

Nadają się do złącz: SC, FC, ST, E2000

14,69 zł z VAT 11,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator