WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

15,77 zł z VAT 12,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

26,06 zł z VAT 21,19 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi U6 Pro (U6-Pro)

Ubiquiti UniFi U6 Pro (U6-Pro)

Łączna prędkość radiowa do 5,3 Gb/s w pasmach 5 GHz WiFi 6 (4x4 MU-MIMO i OFDMA) i 2,4 GHz (2x2 MIMO i OFDMA)

Producent: Ubiquiti

738,73 zł z VAT 600,59 zł netto

szt

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

MikroTik cAP XL ac, Ceiling AP (RBcAPGi-5acD2nD-XL)

Praca w pasmach 2,4 i 5 GHz jednocześnie, 2 gigabitowe porty Ethernet

Producent: MikroTik

378,84 zł z VAT 308,00 zł netto

szt

StalFlex DFO19-1U-24S-G Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 24xSC Simplex (LC Duplex), szara, wysuwana

Producent: StalFlex

135,00 zł z VAT 109,76 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

806,39 zł z VAT 655,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

16,81 zł z VAT 13,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator