WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,05 zł z VAT 13,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opaska zaciskowa biała 2.5mm x 20cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

6,10 zł z VAT 4,96 zł netto

szt

Pigtail RP-SMA/m - RP-SMA/m (25 cm) Flex

29,37 zł z VAT 23,88 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

MikroTik LHG XL 2 (RBLHG-2nD-XL)

MikroTik LHG XL 2 (RBLHG-2nD-XL)

Zintegrowana antena na dłuższe dystanse; dual chain, zysk 21dBi, 2.4GHz, klient/punkt-punkt

Producent: MikroTik

250,02 zł z VAT 203,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

8,81 zł z VAT 7,16 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

33,64 zł z VAT 27,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator