WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,02 zł z VAT 13,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/800 (2 otwory)

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Taśma izolacyjna

3,57 zł z VAT 2,90 zł netto

szt

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

Dualna antena paraboliczna o zysku 30 dBi dla mostów radiowych MIMO 2x2 5GHz.

Producent: MikroTik

429,26 zł z VAT 348,99 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN 3

Szafka wewnętrzna PSN 3

Przeznaczona do montażu naściennego, wykonana z blachy czarnej o grubości 1 mm, kolor jasnoszary.

Producent: Mantar

60,27 zł z VAT 49,00 zł netto

szt

TP-Link Archer C2 v3

TP-Link Archer C2 v3

Dwupasmowy, gigabitowy router bezprzewodowy AC900. Produkcja zakończona, następca: TP-Link Archer C6

Producent: TP-Link

162,36 zł z VAT 132,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 7m G657A2

14,02 zł z VAT 11,40 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 2m

24,24 zł z VAT 19,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator