WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,29 zł z VAT 14,06 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz PoE 24V 1A dogniazdowy z LED

Zasilacz przeznaczony do RB433/333

Producent: brak danych

22,23 zł z VAT 18,07 zł netto

szt

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

MikroTik hAP Lite TC (RB941-2nD-TC)

Wersja Tower Case.

Producent: MikroTik

82,63 zł z VAT 67,18 zł netto

szt

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

MikroTik LHG 5 (RBLHG-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

216,48 zł z VAT 176,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

40,42 zł z VAT 32,86 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 458,99 zł z VAT 1 186,17 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 100m G657A2

103,32 zł z VAT 84,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

20,15 zł z VAT 16,38 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator