WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Producent: Opto

2,14 zł z VAT 1,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

17,56 zł z VAT 14,28 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,19 zł z VAT 4,22 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,24 zł z VAT 17,27 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

23,76 zł z VAT 19,32 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

3,17 zł z VAT 2,58 zł netto

szt

9,57 zł z VAT 7,78 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator