WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Producent: Opto

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,89 zł z VAT 1,54 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,90 zł z VAT 0,73 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

6,05 zł z VAT 4,92 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Zasilacz 24V 1.5A

36,53 zł z VAT 29,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P4124 (24) - cienkie osłonki

9,10 zł z VAT 7,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS354-48P-4S+2Q+RM

2x sloty QSFP+ 40 Gb/s, 4x sloty 10 Gb/s SFP+, 48x portów Gigabit Ethernet PoE+, port Fast Ethernet, port konsolowy RJ45, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

3 801,91 zł z VAT 3 090,98 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, MM OM2, 2m

6,11 zł z VAT 4,97 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, MM, SIMPLEX

4,60 zł z VAT 3,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

3,32 zł z VAT 2,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator