WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Producent: Opto

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,93 zł z VAT 1,57 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

0,97 zł z VAT 0,79 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

0,90 zł z VAT 0,73 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

6,20 zł z VAT 5,04 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

12,55 zł z VAT 10,20 zł netto

szt

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science (280 szt.)

Chusteczki bezpyłowe Kimtech Science

23,99 zł z VAT 19,50 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 1,8m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 1,5m

70,60 zł z VAT 57,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 19" 6U, 450mm, drzwi szklane, szara

Szafa wisząca 6U 19", 520x330x450 mm, drzwi szklane

Producent: StalFlex

271,40 zł z VAT 220,65 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

37,20 zł z VAT 30,24 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,87 zł z VAT 1,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator