WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Producent: Opto

2,03 zł z VAT 1,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

12,00 zł z VAT 9,76 zł netto

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, 12 kolorów

44,72 zł z VAT 36,36 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 0,5m G657A2

9,07 zł z VAT 7,37 zł netto

szt

Tenda F6

Tenda F6

Bezprzewodowy router, 2.4 GHz, 300 Mb/s, 2x2 MIMO

Producent: Tenda

78,20 zł z VAT 63,58 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator