WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Producent: Opto

2,05 zł z VAT 1,67 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,31 zł z VAT 3,50 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa PSN 2 SC 6xDuplex

30,75 zł z VAT 25,00 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 440,12 zł z VAT 1 170,83 zł netto

szt

Zaślepka otworu SC duplex

0,77 zł z VAT 0,63 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

3,10 zł z VAT 2,52 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,46 zł z VAT 2,81 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator