WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Producent: Option

72,15 zł z VAT 58,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych.
Moduł może być stosowany jako zamiennik:
  • Cisco GLC-T
  • 3Com 3CSFP93
  • Huawei SFP-1000BASE-T
  • Nortel AA1419043
  • Foundry E1MG-TX
  • Enterasys MGBIC-02
  • Juniper JX-SFP-1GE-T
  • Edge-Core ET4201-RJ45
  • D-Link DGS-712
  • Alcatel SFP-GIG-T
  • RIVERSTONE SFPGE-12
  • ALLIED AT-SPTX
  • AVAYA700283872-AV
  • HPJ8177B
  • PacketFront SFP-1000BASE-TX
  • Blackbox LBG200C-T
  • ZTESFP-GE-RJ45
  • Linksys MGBT1
  • Planet MGB-GT
  • ZyXEL Copper SFP
  • H3C SFP-GE-T
  • Telco BTI-MGBIC-GTX
  • ZTE SFP-GE-S80K
  • SMC SMCBGZLCX1
  • MiLan MIL-SFP-ZX70
  • Telco BTI-MGBIC-GLX-LC
  • Planet MGB-L70
  • TrendNET TEG-MGBS10
Port
SFP1000BASE-T  10/100/1000 RJ-45
Zasięg portu
100m
Okablowanie portu
UTP/STP kat. 5
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji
36 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,88 zł z VAT 2,34 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 599,94 zł z VAT 2 926,78 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-M5-23) LiteBeam M5 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

192,30 zł z VAT 156,34 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

153,77 zł z VAT 125,02 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

23,53 zł z VAT 19,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

233,09 zł z VAT 189,50 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

76,31 zł z VAT 62,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator