WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Producent: Option

71,17 zł z VAT 57,86 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych.
Moduł może być stosowany jako zamiennik:
  • Cisco GLC-T
  • 3Com 3CSFP93
  • Huawei SFP-1000BASE-T
  • Nortel AA1419043
  • Foundry E1MG-TX
  • Enterasys MGBIC-02
  • Juniper JX-SFP-1GE-T
  • Edge-Core ET4201-RJ45
  • D-Link DGS-712
  • Alcatel SFP-GIG-T
  • RIVERSTONE SFPGE-12
  • ALLIED AT-SPTX
  • AVAYA700283872-AV
  • HPJ8177B
  • PacketFront SFP-1000BASE-TX
  • Blackbox LBG200C-T
  • ZTESFP-GE-RJ45
  • Linksys MGBT1
  • Planet MGB-GT
  • ZyXEL Copper SFP
  • H3C SFP-GE-T
  • Telco BTI-MGBIC-GTX
  • ZTE SFP-GE-S80K
  • SMC SMCBGZLCX1
  • MiLan MIL-SFP-ZX70
  • Telco BTI-MGBIC-GLX-LC
  • Planet MGB-L70
  • TrendNET TEG-MGBS10
Port
SFP1000BASE-T  10/100/1000 RJ-45
Zasięg portu
100m
Okablowanie portu
UTP/STP kat. 5
Typ modułu
SFP
Okres gwarancji
36 miesięcy

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

256,57 zł z VAT 208,59 zł netto

szt

Złącze SMA/m zaciskane na RG174

3,43 zł z VAT 2,79 zł netto

szt

Ubiquiti (PBE-5AC-500-ISO) PowerBeam 5AC 5GHz 500 ISO

717,35 zł z VAT 583,21 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-FC311B-2

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC311B-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,50 zł z VAT 67,89 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

235,63 zł z VAT 191,57 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

104,72 zł z VAT 85,14 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator