WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 0.5m (UACC-DAC-SFP10-0.5M)

NOWOŚĆ

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 0.5m (UACC-DAC-SFP10-0.5M)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

64,53 zł z VAT 52,46 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UC-DAC-SFP+)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 0.5m

Producent: Ubiquiti Networks

69,63 zł z VAT 56,61 zł netto

szt

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 1m (UACC-DAC-SFP10-1M)

NOWOŚĆ

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 1m (UACC-DAC-SFP10-1M)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

70,38 zł z VAT 57,22 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-1)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 1m

Producent: Ubiquiti Networks

81,89 zł z VAT 66,58 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 5km, TX1310, DDM (dla HP)

87,64 zł z VAT 71,25 zł netto

szt

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

TP-Link TL-SM5110-SR moduł SFP+ LC 10GBase-SR

Wielomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

92,25 zł z VAT 75,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 3m (UACC-DAC-SFP10-3M)

NOWOŚĆ

Ubiquiti 10Gbps SFP+ Direct Attach Cable, 3m (UACC-DAC-SFP10-3M)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

93,86 zł z VAT 76,31 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (dla HP)

97,71 zł z VAT 79,44 zł netto

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-2)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 2m

Producent: Ubiquiti Networks

102,39 zł z VAT 83,24 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Ubiquiti UniFi DAC Direct Attach Copper Cable (UDC-3)

Miedziany, pasywny kabel SFP+ o długości 3m

Producent: Ubiquiti Networks

120,86 zł z VAT 98,26 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

130,18 zł z VAT 105,84 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

146,46 zł z VAT 119,07 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 8dB, 10km, TX1270, DDM

(WDM, TX: 1270nm, RX: 1330nm), SM LC, 10km, DDM

Producent: Option

146,46 zł z VAT 119,07 zł netto

szt

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM

Producent: Option

146,71 zł z VAT 119,28 zł netto

szt