WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Producent: Option

118,97 zł z VAT 96,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
11dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

4,55 zł z VAT 3,70 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Ubiquiti (UAP-AC-Lite) UniFi UAP-AC Lite

Moc 20dBm, standard 802.11ac

Producent: Ubiquiti Networks

368,59 zł z VAT 299,67 zł netto

szt

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

61,23 zł z VAT 49,78 zł netto

szt

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

LR-Link LREC9802BF-2SFP+

Karta przeznaczona do wykorzystania w serwerach.
Intel 82599ES, PCI-E x8, Dual SFP+ 10Gb/s, Fiber NIC Server Adapter

Producent: LR-Link

936,03 zł z VAT 761,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

41,72 zł z VAT 33,92 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+85DLC03D, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

124,92 zł z VAT 101,56 zł netto

szt

Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S+31DLC10D, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

218,60 zł z VAT 177,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator