WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Producent: Option

142,32 zł z VAT 115,71 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
9dB / 0.30km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m

23,76 zł z VAT 19,32 zł netto

szt

Tacka światłowodowa na 24 spawy

16,61 zł z VAT 13,50 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

19,83 zł z VAT 16,12 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 460,53 zł z VAT 1 187,42 zł netto

szt

RouterBoard SXTsq Lite2 (RBSXTsq2nD)

141,34 zł z VAT 114,91 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

523,49 zł z VAT 425,60 zł netto

szt

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 5m

176,68 zł z VAT 143,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator