WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Producent: Option

104,89 zł z VAT 85,28 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
11dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Izopropanol Cleanser IPA 100ml

8,61 zł z VAT 7,00 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" Tracom, 12x SC Duplex, 1U (2xP41(12))

Przełącznica światłowodowa Tracom 19" 12 x SC Duplex jest przeznaczona do montażu w 19-calowej stojącej lub wiszącej szafie teleinformatycznej i jest wykorzystywana do organizacji kabli światłowodowych przy użyciu pigtaili.

Producent: Tracom

125,23 zł z VAT 101,81 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m, zewnętrzny SXKD-5E-UTP-PE

Zewnętrzny nieekranowany kabel CAT5E z płaszczem PE klasa reakcji na ogień Fca box 305m.

Producent: Solarix

419,55 zł z VAT 341,10 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

Ubiquiti (AF-5XHD) airFiber 5XHD

AirFiber 5XHD jest pierwszym linkiem radiowym wykorzystującym moduł LTU, oferując dzięki niemu szerokość kanału do 100 MHz. Układ LTU przełamuje ograniczenia nałożone przez standard Wi-Fi 802.11.

Producent: Ubiquiti Networks

1 679,88 zł z VAT 1 365,76 zł netto

szt

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

MikroTik MQS Mobile Quick Setup (RBMQS)

Kieszonkowe narzędzie do zdalnego zarządzania urządzeniami (z Ethernetem) poprzez WiFi np. ze smartfona. Zasilane ładowarką microUSB lub powerbankiem. Zasila inne urządzenia poprzez PoE

Producent: MikroTik

82,04 zł z VAT 66,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m. Produkcja zakończona, model zastąpiony przez: MikroTik XS+DA0001 SFP/SFP+/QSFP28 1m

Producent: MikroTik

102,56 zł z VAT 83,38 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

381,14 zł z VAT 309,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator