WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Producent: Option

106,27 zł z VAT 86,40 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
11dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik hEX (RB750Gr3)

MikroTik hEX (RB750Gr3)

5x LAN, 256MB SD-RAM i 16MB FLASH, USB, microSD
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

217,96 zł z VAT 177,20 zł netto

szt

Szafa wisząca 19" 9U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 19" 9U, 450mm, drzwi szklane, czarna

Szafa wisząca 9U 19", 460x545x450 mm (wys,szer,gł), drzwi szklane

Producent: StalFlex

232,00 zł z VAT 188,62 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 15dB, 10km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 10km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

39,75 zł z VAT 32,32 zł netto

szt

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Światłowód FiberHome 12J DAC, jednotubowy, śr. 5.2 mm, G.652D

Kable zewnętrzne przeznaczone do bezpośredniego zakopywania w ziemi

Producent: FiberHome

1,77 zł z VAT 1,44 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

8-portowy switch Gigabit Ethernet z 2x slotami SFP+, SwitchOS

Producent: MikroTik

363,69 zł z VAT 295,68 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 40km, TX1550, DDM

759,49 zł z VAT 617,47 zł netto

szt

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Jednomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator