WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP+ Dual, 10Gbps, SM LC, 10km, TX1310, DDM

Producent: Option

115,72 zł z VAT 94,08 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP+
Porty
2x 10Gbps LC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1310nm
Budżet mocy/zasięg portu
11dB / 10km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
Tak
Okablowanie portu
50/125,
62.5/125,
100/140 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opaska zaciskowa czarna 4.8mm x 38cm

Opakowanie 100 szt.

Producent: brak danych

22,14 zł z VAT 18,00 zł netto

szt

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Przewód UTP Solarix, kat.5e, box 305m SXKD-5E-UTP-PVC

Wysokiej jakości kabel nieekranowany CAT5E z płaszczem PVC klasa reakcji na ogień Eca box 305m.

Producent: Solarix

293,97 zł z VAT 239,00 zł netto

szt

TP-Link T1500G-8T

TP-Link T1500G-8T

Przełącznik Smart Jetstream, 8 portów Gb

Producent: TP-Link

242,65 zł z VAT 197,28 zł netto

szt

MikroTik RB4011iGS+RM

MikroTik RB4011iGS+RM

10x gigabitowych portów Ethernet, 1x slot SFP+, czterordzeniowy procesor AL21400, taktowanie 1,4 GHz, 1GB pamięci RAM.

Producent: MikroTik

737,23 zł z VAT 599,37 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 0,5m

8,49 zł z VAT 6,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

106,08 zł z VAT 86,24 zł netto

szt

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Moduł SFP+ LC 10GBase-LR TXM431-LR

Jednomodowy moduł SFP+ LC

Producent: TP-Link

539,81 zł z VAT 438,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator