WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

Producent: Tenda

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tenda G103 to terminal ONT GPON wyposażony w jeden gigabitowy port Ethernet. Jest zgodny z ITU-T G.984, wspiera zdalne zarządzanie OMCI, współpracuje z OLT Huaweia, ZTE i Dasana. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do sieci FTTH, oferuje przepustowość do 2,5 Gb/s w downstreamie i 1,25 Gb/s w upstreamie połączenia światłowodowego, na maksymalną odległość 20 km. Oferowany produkt posiada zarządzanie poprzez Web, umożliwia monitorowanie mocy optycznej.

Tenda G103
 
Standard
ITU-T G.984
Przyciski
Zasilanie
Reset
Zasilanie
9 V, 1 A
Wymiary
142 x 92 x 31 mm
Diody LED
POWER
PON
LOS
LAN
Tryb pracy
Bridge
Ustawienia domyślne
Adres IP: 192.168.1.1
Pozostałe cechy
 
Port
RJ45 10/100/1000M
Automatyczne negocjowanie, automatyczne krosowanie MDI/MDIX
Połączenie WAN
GPON ONT
Funkcje dodatkowe
Monitorowanie mocy optycznej
Dopuszczalna temperatura
Podczas pracy: od 0 do 40 st. C
Podczas przechowywania: od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
Podczas pracy: 10%-90% niekondensująca
Podczas przechowywania: 5%-90% niekondensująca
Certyfikaty
CCC
Zawartość zestawu
Urządzenie
Kabel Ethernet
Instrukcja
Zasilacz

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Zasilacz buforowy SCP-50-12

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 50W i napięciu wyjściowym 13,8V/3,6A

Producent: Mean Well

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

20,30 zł z VAT 16,50 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

21,87 zł z VAT 17,78 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

65,20 zł z VAT 53,01 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

UPLink EPON ONU EP101Z 1x GbE 1x SC/PC

72,91 zł z VAT 59,28 zł netto

szt

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:16 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: brak danych

92,55 zł z VAT 75,24 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator