WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Tenda G103 Gigabit GPON Terminal SC/PC

Producent: Tenda

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Tenda G103 to terminal ONT GPON wyposażony w jeden gigabitowy port Ethernet. Jest zgodny z ITU-T G.984, wspiera zdalne zarządzanie OMCI, współpracuje z OLT Huaweia, ZTE i Dasana. Urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem do sieci FTTH, oferuje przepustowość do 2,5 Gb/s w downstreamie i 1,25 Gb/s w upstreamie połączenia światłowodowego, na maksymalną odległość 20 km. Oferowany produkt posiada zarządzanie poprzez Web, umożliwia monitorowanie mocy optycznej.

Tenda G103
 
Standard
ITU-T G.984
Przyciski
Zasilanie
Reset
Zasilanie
9 V, 1 A
Wymiary
142 x 92 x 31 mm
Diody LED
POWER
PON
LOS
LAN
Tryb pracy
Bridge
Ustawienia domyślne
Adres IP: 192.168.1.1
Pozostałe cechy
 
Port
RJ45 10/100/1000M
Automatyczne negocjowanie, automatyczne krosowanie MDI/MDIX
Połączenie WAN
GPON ONT
Funkcje dodatkowe
Monitorowanie mocy optycznej
Dopuszczalna temperatura
Podczas pracy: od 0 do 40 st. C
Podczas przechowywania: od -40 do 70 st. C
Dopuszczalna wilgotność powietrza
Podczas pracy: 10%-90% niekondensująca
Podczas przechowywania: 5%-90% niekondensująca
Certyfikaty
CCC
Zawartość zestawu
Urządzenie
Kabel Ethernet
Instrukcja
Zasilacz

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

ZTE ONU ZXHN F660 (GPON) V3

Port SC/UPC, 1GE+3FE+POTS+WiFi+USB

Producent: ZTE

144,75 zł z VAT 117,68 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

21,25 zł z VAT 17,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 3m

23,17 zł z VAT 18,84 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

52,03 zł z VAT 42,30 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,42 zł z VAT 49,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

ZTE F600 GPON ONU (1GE 3FE)

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

ZTE F600 GPON ONU (2GE 2FE)

175,74 zł z VAT 142,88 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator