WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Bateria Philips 6LR61E1B/10 Ultra Alkaline (9V)

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Alkaliczna bateria R9, napięcie.

Produkty Pokrewne/Powiązane

Bateria alkaliczna Verbatim R9 6LR61 9V

9,90 zł z VAT 8,05 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

301,39 zł z VAT 245,03 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 30

30,50 zł z VAT 24,80 zł netto

szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 200szt

Szybkozłączki żelowe UY KAT.5e opak 200szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,3-0,7mm

29,52 zł z VAT 24,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany

Uchwyt odciągowy do kabli płaskich FTTX-Flat otwierany

Do kabli płaskich o szerokości maksymalnie 13mm i wysokości 5mm

Producent: Telcoline

4,67 zł z VAT 3,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Bateria alkaliczna Verbatim AAA-LR03 Micro 1.5V 4szt (folia)

6,70 zł z VAT 5,45 zł netto

szt

Bateria alkaliczna Verbatim AA-LR6 Mignon 1.5V 10szt

19,99 zł z VAT 16,25 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator