WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Światłowód 1J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Producent: Telcoline

774,90 zł z VAT 630,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

Kabel 1J DROP microADSS Heavy Duty Tube jest lekkim kablem o małej średnicy 3mm, BARDZO MOCNYM. Dzięki dużej giętkości i odporności na nacisk (1000N) może być stosowany zarówno w instalacjach zewnętrznych jak i wewnętrznych. Wzmocnienie z włókna aramidowego, dodatkowa tuba zabezpieczająca włókna światłowodowe oraz całkowicie dielektryczna powłoka TPU pozwala na stosowanie kabla w instalacjach napowietrznych przy przęsłach do 80m. Budowa zapewnia bardzo dobrą osłonę włókna oraz proste i łatwe mocowanie kabla.
Kabel nawinięty na szpulach po 1000 metrów, pakowany w kartonach.
Typ włókna
Corning G.657A2
Liczba włókien w tubie
1
Zastosowanie kabla
Uniwersalne
Konstrukcja kabla
DROP Cable
Średnica nominalna
3,0mm
Max. siła naciągu instalacyjnego
150N/100mm
Max. siła naciągu trwałego
50N/100mm
Temperatura pracy
-20-40 °C
Temperatura instalacji
-5-40 °C
Powłoka zewnętrzna
TPU odporny na UV, kolor czarny
Materiał wzmacniający
włókna aramidowe (kewlar)
Minimalny promień zgięcia
7 x średnica kabla
Waga
6,3 kg/km

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zasilacz 12V 5A

46,58 zł z VAT 37,87 zł netto

szt

Bateria Philips 6LR61E1B/10 Ultra Alkaline (9V)

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

ZTE F601 GPON ONU 1GE+1GPON

88,74 zł z VAT 72,15 zł netto

szt

Bateria alkaliczna Verbatim AA-LR6 Mignon 1.5V 10szt

17,90 zł z VAT 14,55 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 2x9/125 ITU-T G.657A2

OPTIX kabel ARP ZW-NOTKSdp 2x9/125 ITU-T G.657A2

Uniwersalny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 2x pręt ARP

Producent: Optix

1,39 zł z VAT 1,13 zł netto

szt

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Światłowód S-NOTKSp 1J G.657A2, okrągły czarny

Kabel abonencki S-NOTKSp 1J okrągły dedykowany do podłączeń klientów indywidualnych. Wykonany z LSOH. Sprzedawany wyłącznie na szpulach 2000mb.

Producent: Telcoline

0,68 zł z VAT 0,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator