WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 1m

Producent: Opto

8,83 zł z VAT 7,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/APC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,48 zł z VAT 2,83 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,37 zł z VAT 3,55 zł netto

szt

TotoLink N300RT

TotoLink N300RT

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s.

Producent: TotoLink

90,47 zł z VAT 73,55 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

9,64 zł z VAT 7,84 zł netto

szt

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS G.657A2 Heavy Duty Tube, czarny - 1000m BOX

Światłowód 2J DROP microADSS uniwersalny samonośny kabel światłowodowy z tubą ochronną, SPAN do 80m. Opakowanie 1000mb.

Producent: Telcoline

922,50 zł z VAT 750,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 0.5m

28,45 zł z VAT 23,13 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m G657A2

24,19 zł z VAT 19,67 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator