WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

11,09 zł z VAT 9,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Zaciskarka złączy RJ-45/RJ-12/RJ-11/RJ-9 HT-315

28,91 zł z VAT 23,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Tacka światłowodowa P037 (6/12)

8,00 zł z VAT 6,50 zł netto

szt

Taśma izolacyjna 25m

7,20 zł z VAT 5,85 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

6,88 zł z VAT 5,59 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

75,99 zł z VAT 61,78 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 3m

36,31 zł z VAT 29,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator