WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

Producent: Opto

10,53 zł z VAT 8,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-SC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Simplex 3.0mm LSZH włókno G652D 2m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

20,02 zł z VAT 16,28 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 5m

12,19 zł z VAT 9,91 zł netto

szt

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

5,72 zł z VAT 4,65 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

258,24 zł z VAT 209,95 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

10,58 zł z VAT 8,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m G657A2

32,77 zł z VAT 26,64 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 2m

24,71 zł z VAT 20,09 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator