WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Puszka połączeniowa kat. 6

Producent: brak danych

7,01 zł z VAT 5,70 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Puszka połączeniowa nieekranowana
  • Złącza typu IDC
  • kolorowe etykiety
  • Wymiary: 84x37x23 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti NanoStation Loco M5

Ubiquiti NanoStation Loco M5

W LOCO M5 została zastosowana nowa dwu polaryzacyjna antena o zysku 13dBi. Pracuje w standardzie MIMO pozwalającym na zestawianie bardziej wydajnych linków DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

264,07 zł z VAT 214,69 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków. Czarna powłoka z PCV zabezpiecza kabel przed wpływem czynników zewnętrznych.

Producent: Seven

355,47 zł z VAT 289,00 zł netto

szt

Puszka połączeniowa kat. 5e

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-SG1024

TP-Link TL-SG1024

Niezarządzalny 24-portowy switch Gigabit Ethernet w metalowej obudowie, możliwość mocowania w szafie RACK

Producent: TP-Link

344,99 zł z VAT 280,48 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

60,42 zł z VAT 49,12 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Terminator MMCX 50 Ohm

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 5e

7,87 zł z VAT 6,40 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator