WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Puszka połączeniowa kat. 6

Producent: brak danych

6,74 zł z VAT 5,48 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Najważniejsze cechy:
  • Puszka połączeniowa nieekranowana
  • Złącza typu IDC
  • kolorowe etykiety
  • Wymiary: 84x37x23 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obejma krzyżująca maszty

20,79 zł z VAT 16,90 zł netto

szt

Puszka połączeniowa ekranowana kat. 5e

7,44 zł z VAT 6,05 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

49,73 zł z VAT 40,43 zł netto

szt

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.6a, beznarzędziowy

Samozaciskowe złącze przeznaczone do szybkiego zarabiania na skrętce typu drut i linka.

Producent: brak danych

13,65 zł z VAT 11,10 zł netto

szt

Znaczniki kabla kat.5e (5,0-5,5 mm)

Znaczniki kabla kat.5e (5,0-5,5 mm)

Kolorowe, numerowane (0-9) znaczniki umożliwiające identyfikacje kabli o średnicy 5,0-5,5mm.

6,46 zł z VAT 5,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Puszka połączeniowa kat. 5e

6,47 zł z VAT 5,26 zł netto

szt

Terminator MMCX 50 Ohm

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator