WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Producent: Solarix

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e dla sprzętu telekomunikacyjnego zaciskane na przewody typu drut.

Wtyk RJ45 (8p8c) to najbardziej popularny wtyk sieci LAN z ośmioma stykami, używany zazwyczaj do zakończenia przewodów łączących sprzęt sieciowy. Używany np. do połączenia komputera ze switchem lub routerem. Każdy pin pokryty jest warstwą 50 μm czystego złota.

Złącza są przeznaczone głównie dla sektora telekomunikacyjnego.

Kategoria
CAT5E
Wspierane protokoły
1000BaseT
Typ konektora
RJ45
Przeznaczenie
na drut
Składany
nie
Podłączone piny
8p8c
Min. żywotność
1000 podłączeń/odłączeń
Pokrycie pinów
50 µm złota
Temperatura przechowywania
-40 do 70°C
Temperatura pracy
-10 do 60°C
Max.wilgotność
93%

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt antenowy 25/200/200 (2 otwory)

9,59 zł z VAT 7,80 zł netto

szt

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 10" 6U, 300mm, drzwi metalowe, szara

Szafa wisząca 6U 10", 322x322x300 mm (wys,szer,gł), drzwi metalowe

Producent: StalFlex

145,00 zł z VAT 117,89 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik Pigtail RP-SMA Flex-guide 6GHz 0.5m (ACRPSMA)

33,97 zł z VAT 27,62 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

45,55 zł z VAT 37,03 zł netto

szt

Zestaw narzędziowy RJ45

Zestaw narzędziowy RJ45

Podręczny zestaw instalatora sieci teleinformatycznych: zaciskarka RJ45, tester, wciskacz oraz ściągacz izolacji.

77,49 zł z VAT 63,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (TC-GND) TOUGHCable Connectors Ground

4,71 zł z VAT 3,83 zł netto

szt

Rozgałęźnik RJ45, 1M/2F 8p8c

4,43 zł z VAT 3,60 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator