WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

Producent: Tracom

3,59 zł z VAT 2,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A. Posiada dwa otwory przystosowane do montażu adapterów oraz miejsce do ukrycia zapasu kabla. Stosowana jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/APC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

3,92 zł z VAT 3,19 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

468,81 zł z VAT 381,15 zł netto

szt

Szafka wewnętrzna PSN-30/30/10 18xSC Duplex

109,47 zł z VAT 163,59 zł 89,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica naścienna dwukomorowa, czarna + stelaż

Przełącznica naścienna dwukomorowa, czarna + stelaż

Dwukomorowa przełącznica naścienna o wym. 370x260x180 mm, czarna + stelaż, 3 x SC Simplex, 24 x SC Duplex

Producent: StalFlex

258,30 zł z VAT 210,00 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,95 zł z VAT 7,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator