WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

Producent: Tracom

3,39 zł z VAT 2,76 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A. Posiada dwa otwory przystosowane do montażu adapterów oraz miejsce do ukrycia zapasu kabla. Stosowana jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

355,69 zł z VAT 289,18 zł netto

szt

Mufa światłowodowa EMMA 2 IN, 16 OUT

57,88 zł z VAT 47,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657A2

10,68 zł z VAT 8,68 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 45m G657B3 EasyBend

70,60 zł z VAT 57,40 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

8,00 zł z VAT 11,81 zł 6,50 zł netto

szt

Przełącznica naścienna dwukomorowa, czarna + stelaż

Przełącznica naścienna dwukomorowa, czarna + stelaż

Dwukomorowa przełącznica naścienna o wym. 370x260x180 mm, czarna + stelaż, 3 x SC Simplex, 24 x SC Duplex

Producent: StalFlex

258,30 zł z VAT 210,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator