WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

Producent: Tracom

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-FTTX-A. Posiada dwa otwory przystosowane do montażu adapterów oraz miejsce do ukrycia zapasu kabla. Stosowana jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

23,00 zł z VAT 18,70 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 3m G657A2

9,45 zł z VAT 7,68 zł netto

szt

Uchwyt do organizacji włókien w przełącznicy

1,33 zł z VAT 1,08 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

8,59 zł z VAT 6,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Możliwość stosowania z prefabrykowanymi pigtailami i patchcordami światłowodowymi.

Producent: Tracom

6,30 zł z VAT 5,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator