WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Producent: Tracom

6,85 zł z VAT 5,57 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H stosowana jest jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH.
 
Dzięki szerokim otworom z tyłu obudowy oraz wyprofilowanych kanałach w denku puszki, można w niej zakańczać prefabrykowane pigtaile i patchcordy światłowodowe. Kabel do przełącznicy może dochodzić zarówno bezpośrednio ze ściany, jak i z każdego z boków skrzynki. Przełącznica posiada podwójny otwór, w którym możemy umieścić jeden lub dwa adaptery SC (zaślepka dołączona jest w zestawie).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

3,89 zł z VAT 3,16 zł netto

szt

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

Patch panel UTP 19" kat.5e, 24 porty z listwą

24-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5e o wysokości 1U

Producent: brak danych

97,17 zł z VAT 79,00 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

46,00 zł z VAT 37,40 zł netto

szt

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

MikroTik LHG HP5 (RBLHG-5HPnD)

Moc 28 dBm, zysk anteny 24,5 dBi

Producent: MikroTik

272,33 zł z VAT 221,41 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 70m G657A2

78,97 zł z VAT 64,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-01F

8,00 zł z VAT 12,87 zł 6,50 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Przełącznica kliencka światłowodowa Tracom FOB-A04

Kliencka Mini-przełącznica światłowodowa Tracom FOB-А04.

Producent: Tracom

23,71 zł z VAT 19,28 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator