WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Producent: Tracom

6,30 zł z VAT 5,12 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Dostępny

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H stosowana jest jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH.
 
Dzięki szerokim otworom z tyłu obudowy oraz wyprofilowanych kanałach w denku puszki, można w niej zakańczać prefabrykowane pigtaile i patchcordy światłowodowe. Kabel do przełącznicy może dochodzić zarówno bezpośrednio ze ściany, jak i z każdego z boków skrzynki. Przełącznica posiada podwójny otwór, w którym możemy umieścić jeden lub dwa adaptery SC (zaślepka dołączona jest w zestawie).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link T1500-28PCT

903,61 zł z VAT 734,64 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM SC, 3km

Producent: Option

50,06 zł z VAT 40,70 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Duplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-8 bazuje na wydajnym czterordzeniowym procesorze przemysłowym, co czyni ją najszybciej działającym urządzeniem na rynku (średni czas spawania to 6 sekund).

Producent: Signal Fire

5 043,25 zł z VAT 4 100,20 zł netto

szt

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Huawei ONU HG8310M GE (GPON) C+

Laser większej mocy C+

Producent: Huawei

104,86 zł z VAT 85,25 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica kliencka światłowodowa FTB-02A

8,84 zł z VAT 7,19 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

8,59 zł z VAT 6,98 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator