WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H

Producent: Tracom

6,81 zł z VAT 5,54 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-H stosowana jest jako zakończenie prowadzonego do klienta światłowodu FTTH.
 
Dzięki szerokim otworom z tyłu obudowy oraz wyprofilowanych kanałach w denku puszki, można w niej zakańczać prefabrykowane pigtaile i patchcordy światłowodowe. Kabel do przełącznicy może dochodzić zarówno bezpośrednio ze ściany, jak i z każdego z boków skrzynki. Przełącznica posiada podwójny otwór, w którym możemy umieścić jeden lub dwa adaptery SC (zaślepka dołączona jest w zestawie).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-7,2Ah o wym. 151 x 65 x 99 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 250 (T2)

Producent: MW Power

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Stripper Clauss CFS-2

93,73 zł z VAT 76,20 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 2m G657A2

10,23 zł z VAT 8,32 zł netto

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

157,99 zł z VAT 128,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Simplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Simplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Simplex

Producent: StalFlex

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX 18xSC Duplex 300x300x100, szara

Przełącznica naścienna FTTX o wym. 300x300x100 mm, szara + stelaż 18x SC Duplex

Producent: StalFlex

109,47 zł z VAT 89,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator