WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Rubicon Scissors 140mm RCZ-527 - nożyczki do kewlaru/aramidu

43,07 zł z VAT 35,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Nożyczki do włókien kewlarowych/aramidowych. Posiadają specjalne drobne ząbki które ułatwiają cięcie włókien wzmacniających w kablach światłowodowych.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Akumulator MWL 7,2-12 Long Life

Projektowana żywotność wynosi 10-12 lat dla 20-25 °C!

Producent: MW Power

68,88 zł z VAT 56,00 zł netto

szt

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast Connector Opto SC/APC v.2

Fast connector do zakańczania światłowodów jednomodowych bez spawania.

13,03 zł z VAT 10,59 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

26,74 zł z VAT 21,74 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 460,53 zł z VAT 1 187,42 zł netto

szt

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Przewód DROP1000 Solarix 4f, 3,6mm LSOH, 500m, SXKO-DROP-4-OS-LSOH

Kabel światłowodowy do podwieszenia DROP1000 z powłoką LSOH, klasą reakcji na ogień Eca, 4 włókna SM 9/125. Szpula 500m.

Producent: Solarix

639,60 zł z VAT 520,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Stripper VC-TC1 do ściągania powłoki kabla łatwego dostępu

Stripper VC-TC1 do ściągania powłoki kabla łatwego dostępu

do kabli o średnicy 8,5 mm, 12 mm oraz 14,5 mm

161,92 zł z VAT 131,64 zł netto

szt

Stripper Clauss CFS-2

103,47 zł z VAT 84,12 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator