WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Producent: Option

50,33 zł z VAT 40,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Gumowa osłona wtyku RJ-45, szara

0,20 zł z VAT 0,16 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108

TP-Link TL-SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

102,21 zł z VAT 83,10 zł netto

szt

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

Mufa światłowodowa FTTX 1 IN, 4 OUT

1 wejście na kabel magistralowy, 4 wyjścia na kable klienckie

34,44 zł z VAT 28,00 zł netto

szt

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

RouterBoard PowerBox Pro (RB960PGS-PB)

5 gigabitowych portów Ethernet, SFP, 128 MB pamięci RAM

Producent: MikroTik

361,79 zł z VAT 294,14 zł netto

szt

Tenda W311M

Tenda W311M

Karta radiowa Mini-USB w standardzie 802.11b/g/n, 1T1R MIMO

Producent: Tenda

23,74 zł z VAT 19,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-SM221A

TP-Link TL-SM221A

100Base-BX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 15km

Producent: TP-Link

179,58 zł z VAT 146,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1550, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1550nm, RX: 1310nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

47,13 zł z VAT 38,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator