WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Producent: Option

44,78 zł z VAT 36,41 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Moduły SFP używane w przełącznikach, media konwerterach, światłowodowych urządzeniach klienckich. Kompatybilne z urządzeniami, które nie posiadają blokady na producenta wkładki (np. D-Link, TP-Link, Planet, MikroTik i inni). Na życzenie programujemy moduły SFP do pracy z dowolnym urządzeniem.
Moduły są kompatybilne w 100% z Cisco, 3com, HP, Huawei, Signamax, TP-Link, Nortel, Alcatel, Extreme, Foundry i in. oraz posiadają certyfikaty Rohs, CE, FDA, FC, TUV, UL.
Typ modułu
SFP
Porty
1x 1,25Gbps SC SM
Długość fali TX
1310nm
Długość fali RX
1550nm
Budżet mocy/zasięg portu
16dB / 3km
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
8.3/125,
8.7/125,
9/125,
10/125 µm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (ES-12F) EdgeSwitch 12 Fiber

929,70 zł z VAT 755,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

46,49 zł z VAT 37,80 zł netto

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

35,79 zł z VAT 29,10 zł netto

szt

Tenda A301

Tenda A301

Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej N300 z portem fast Ethernet

Producent: Tenda

64,99 zł z VAT 52,84 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB5009UG+S+IN

NOWOŚĆ!

MikroTik RB5009UG+S+IN

7x portów Gigabit Ethernet, 1x port 2.5 Gb/s, 1x slot SFP+ (10 Gb/s), port USB 3.0, 1 GB pamięci RAM DDR4, RouterOS level 5

Producent: MikroTik

836,73 zł z VAT 680,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

42,15 zł z VAT 34,27 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G-S) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack

752,69 zł z VAT 611,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator