WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

RouterBoard SXT 2 (RBSXTG-2HnD)

kompletne urządzenie typu CPE pracujące w standardzie 802.11n 2x2 MIMO DEMO

Producent: MikroTik

282,78 zł z VAT 229,90 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,78 zł z VAT 3,89 zł netto

szt

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

TP-Link T2500G-10TS (TL-SG3210)

Przełącznik zarządzalny L2 JetStream, 8 portów Gb, 2 sloty SFP

Producent: TP-Link

388,69 zł z VAT 316,01 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex

Uwaga! Akcesoria światłowodowe przedstawione na zdjęciach nie są częścią zestawu!

Producent: Mantar

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, SIMPLEX

3,22 zł z VAT 2,62 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,30 zł z VAT 2,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator