WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX

1,71 zł z VAT 1,39 zł netto

szt

MikroTik RB3011UiAS-RM

MikroTik RB3011UiAS-RM

1GB pamięci RAM, 1x SFP, 10x gigabitowych portów Ethernet, USB 3.0, PoE, dotykowy panel LCD

Producent: MikroTik

654,52 zł z VAT 532,13 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,71 zł z VAT 4,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator