WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,02 zł z VAT 55,30 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (szary)

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM LC, 3km, DDM

Producent: Option

40,47 zł z VAT 32,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,51 zł z VAT 2,85 zł netto

szt

9,46 zł z VAT 7,69 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator