WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,89 zł z VAT 0,72 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Jirous GentleBOX JR-200

Jirous GentleBOX JR-200

Zewnętrzna puszka na access pointa lub płyty RouterBoard

Producent: Jirous

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

20,65 zł z VAT 16,79 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 60m G657A2

70,85 zł z VAT 57,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,84 zł z VAT 0,68 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, QUAD (SC MOUNT)

9,02 zł z VAT 7,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator