WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

1,08 zł z VAT 0,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

7,33 zł z VAT 5,96 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX (bez uszu)

1,00 zł z VAT 0,81 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX (bez uszu)

2,26 zł z VAT 1,84 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,09 zł z VAT 1,70 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,88 zł z VAT 7,22 zł netto

szt

MikroTik RouterBoard RB911G-5HPacD

368,36 zł z VAT 299,48 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/APC DROP 30m G657A2

53,14 zł z VAT 43,20 zł netto

szt

Przewód UTP Maxcable, kat.6, 305m, zewnętrzny odporny na UV

Przewód UTP Maxcable, kat.6, 305m, zewnętrzny odporny na UV

Kabel odporny na promieniowanie UV

Producent: Maxcable

651,90 zł z VAT 530,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter LC/UPC, SM, DUPLEX (SC MOUNT), bez uszu

4,70 zł z VAT 3,82 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

3,62 zł z VAT 2,94 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator