WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Producent: Opto

0,91 zł z VAT 0,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter SC/UPC, SM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

RouterBoard OmniTIK 5 PoE (RBOmniTikUPA-5HnD)

OmniTik UPA jest odpornym na warunki pogodowe Access Pointem z antenami typu omni o podwójnej polaryzacji DEMO

Producent: MikroTik

359,43 zł z VAT 292,22 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (zółty)

1,85 zł z VAT 1,50 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 80m G657A2

87,08 zł z VAT 70,80 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator