WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

RouterBoard cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

181,61 zł z VAT 147,65 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,12 zł z VAT 13,92 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

42,46 zł z VAT 34,52 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

24,21 zł z VAT 19,68 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX

4,64 zł z VAT 3,77 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator