WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Tacka światłowodowa P037 (6/12) v.2

8,46 zł z VAT 6,88 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, SIMPLEX

3,28 zł z VAT 2,67 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,39 zł z VAT 1,94 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

8,78 zł z VAT 7,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 0,5m

17,59 zł z VAT 14,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

szt

Adapter FC/UPC, SM, SIMPLEX

3,14 zł z VAT 2,55 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator