WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Produkty Pokrewne/Powiązane

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (rectangle one-body)

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX (square one-body)

2,60 zł z VAT 2,11 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czarny)

1,41 zł z VAT 1,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,44 zł z VAT 14,18 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 3m (czarny)

3,71 zł z VAT 3,02 zł netto

szt

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

23,68 zł z VAT 19,25 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,53 zł z VAT 2,06 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter FC/UPC, MM, SIMPLEX

4,60 zł z VAT 3,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Adapter SC/APC, SM, DUPLEX (bez uszu)

1,83 zł z VAT 1,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator