WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,44 zł z VAT 1,98 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Maszt sat balkonowy prosty 40

24,85 zł z VAT 20,20 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, SIMPLEX

1,29 zł z VAT 1,05 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,40 zł z VAT 14,15 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

22,39 zł z VAT 18,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter do złączy 1,25mm do lokalizatora

61,50 zł z VAT 50,00 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX z klapką zabezpieczającą

5,76 zł z VAT 4,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator