WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Producent: Opto

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, SM, SIMPLEX

2,48 zł z VAT 2,02 zł netto

szt

Adapter SC/UPC, MM, DUPLEX (aqua adapter)

2,41 zł z VAT 1,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

20,05 zł z VAT 16,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

22,55 zł z VAT 18,33 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

24,77 zł z VAT 20,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter SC/UPC, SM, DUPLEX

2,14 zł z VAT 1,74 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

2,85 zł z VAT 2,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator