WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

Producent: Opto

28,60 zł z VAT 23,25 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy ST/UPC-ST/UPC, MM (OM1) multimode - multimodowy, 62,5/125µm Duplex (dwuwłóknowy) 3.0mm LSZH 1m.

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

35,67 zł z VAT 29,00 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 1m

29,93 zł z VAT 24,33 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator