WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Producent: MikroTik

1 662,96 zł z VAT 1 352,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM to zarządzalny switch posiadający 24 gigabitowe porty Ethernet. Każdy z portów Ethernet działa niezależnie i oferuje wyjście zasilania PoE. Zasilanie może odbywać się na dwa sposoby: pasywne PoE (typ "PoE") lub PoE zgodne ze standardami 802.3af/at (typ "PoE+"). CRS328-24P-4S+RM wyposażony został we wbudowany zasilacz o mocy 500 W - sam switch pobiera maksymalnie 44 W mocy, co daje na wyjściu dostępne około 450 W. Urządzenie posiada także 4 sloty SFP+ o przepustowości 10 Gb/s. Switch działa w oparciu o chip Marvell 98DX3236A1, dobrze znany z innych MikroTików, np. CRS326-24G-2S+RM. Urządzenie posiada funkcję dual boot, czyli użytkownik może wybrać pomiędzy systemem SwitchOS a RouterOS (level 5).

CRS328-24P-4S+RM posiada najważniejsze funkcje zarządzalnego switcha, takie jak VLAN 802.1Q, IGMP Snooping czy port mirroring. Łączna przepustowość przełączania wynosi według producenta 64 Gb/s, a wydajność pakietowa 95,2 Mp/s. Dodatkową zaletą jest automatyczne kontrolowanie prędkości wentylatora w oparciu o temperaturę pracy. W razie potrzeby korzystania z funkcjonalności Layer3 na urządzeniu można włączyć system RouterOS. Obudowa została przystosowana do montażu w szafie Rack 19".

Najważniejsze cechy:
  • 24 gigabitowe porty Ethernet
  • 4 sloty SFP+
  • dual boot - do wyboru SwitchOS lub RouterOS level 5
  • zarządzanie Layer 2 / 3
  • wyjście zasilania PoE na wszystkich 24 portach Ethernet
  • pasywne PoE lub PoE, PoE+ 802.3af/at
  • wbudowany zasilacz o mocy 500 W
CRS328-24P-4S+RM
 
Procesor
ARM 32bit
Taktowanie
800 MHz
Ilość rdzeni procesora
1
Pamięć RAM
512 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Switch chip
98DX3236
Gigabitowe porty Ethernet 10/100/1000 Mb/s
24
Sloty SFP+ (10 Gb/s)
4
Maksymalny pobór mocy
44 W
Wyjście PoE
802.3af/at
(porty 1-24)
Port serial
RJ45
Napięcie wejściowe
100 - 240 V
Dodatkowe funkcje
Monitorowanie temperatury CPU Monitorowanie temperatury PCB
System operacyjny
SwitchOS / RouterOS (dual boot) Licencja Level 5
Wymiary
443 x 305 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Ubiquiti (NSM5) NanoStation M5

Urządzenie standardu 2x2 MIMO DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

360,43 zł z VAT 293,03 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

371,26 zł z VAT 301,84 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 1m (szary)

1,94 zł z VAT 1,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 5m

21,11 zł z VAT 17,16 zł netto

szt

Zasilacz 48V 2A

71,57 zł z VAT 58,19 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (US-8) UniFi Switch 8, Non-PoE

Ubiquiti (US-8) UniFi Switch 8, Non-PoE

Zarządzalny switch z 8 portami 1Gb/s.

Producent: Ubiquiti Networks

440,22 zł z VAT 357,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Scodeno XPTN-9000-75-1GH4GP-V

NOWOŚĆ!

Scodeno XPTN-9000-75-1GH4GP-V

Zarządzalny przełącznik PoE klasy przemysłowej warstwy 2 z 4x portami Gigabit Ethernet (w tym 4x z PoE) i 1x slotem 2.5G SFP, z mocowaniem do szyny DIN

Producent: Scodeno

1 245,90 zł z VAT 1 012,93 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator