WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu
NOWOŚĆ!

MikroTik Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM

Producent: MikroTik

2 199,60 zł z VAT 1 788,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 17,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik Cloud Router Switch CRS312-4C+8XG-RM to pierwszy, zarządzalny switch MikroTika z portami 10G RJ45 Ethernet. Wyposażony jest w 8 portów 10G Ethernet oraz 4 porty 10G Combo (10G Ethernet / SFP+).

CRS312-4C+8XG-RM daje łącznie dostęp aż do 12 portów o przepustowości 10 Gb/s. Porty Combo umożliwiają doprowadzenie połączenia za pośrednictwem kabla światłowodowego, co dodatkowo rozszerza możliwości przełącznika. Urządzenie posiada wydajność przełączania na poziomie 240 Gb/s, a prędkość przekazywania pakietów to 178 Mp/s. Co istotne, porty 10G Ethernet wspierają negocjację prędkości połączeń i mogą dzięki temu być wykorzystywane przy przepustowościach 1G, 2,5G, 5G czy 10G.

Dzięki funkcji Dual Boot użytkownik może wybrać jeden z dwóch systemów opercyjnych w urządzeniu, RouterOS (Level 5) oraz SwitchOS. Pierwsza z opcji posiada funkcje Layer3, natomiast druga wyróżnia się prostotą obsługi, ale jest ograniczona tylko do Layer2. 
 
Switch ma dwa wbudowane zasilacze AC działające redundantnie, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko przerwania połączenia. Posiada również pełnowymiarowy port USB, port konsolowy RJ45 do konfiguracji oraz obudowę 1U przystosowaną do montażu w szafie Rack 19" (uszy znajdują się w zestawie). Maksymalny pobór mocy przełącznika wynosi 60 W. 

CRS312-4C+8XG-RM jest praktycznym rozwiązaniem dla tych, którzy pracują z dużymi plikami danych i potrzebują szybkiego, zdolnego połączenia 24/7: produkcja multimedialna, badania naukowe, tworzenie gier, analiza dużych danych itd.
 
Najważniejsze cechy:
  • 8 portów 10G Ethernet
  • 4 porty 10G Combo (10G Ethernet / SFP+)
  • dual boot (SwitchOS lub RouterOS Level 5)
  • dwa wbudowane zasilacze AC
  • przepustowość przełączania 240 Gb/s
  • prędkość przekazywania pakietów 178 Mp/s
  • obudowa 1U przystosowana do szaf Rack 19"
  • procesor QCA9531, 650 MHz
  • port USB
  • dwa wbudowane redundantne zasilacze AC
CRS312-4C+8XG-RM
 
Procesor
QCA9531
Taktowanie procesora
650 MHz
Pamięć RAM
64 MB
Pamięć wbudowana
16 MB
Rodzaj pamięci wbudowanej
Flash
Porty 1G / 2,5G / 5G / 10G RJ45 Ethernet
8
Porty Combo 10G Ethernet / SFP+
4
Port zarządzania (MGMT / boot)
1x port fast Ethernet 10/100 MB/s
Port serial
RJ45
USB
1x port USB typ A
Zasilacz
2x wbudowane zasilacze AC
Zakres napięcia wejściowego
100 - 240 V AC
Możliwość redundantnej pracy zasilaczy
Tak
Maksymalny pobór mocy
60 W
Wymiary
443 x 183 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -30 do 70 st. C

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

MikroTik S+DA0003 SFP/SFP+ direct attach cable 3m

SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

141,75 zł z VAT 115,24 zł netto

szt

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

MikroTik S+DA0001 SFP/SFP+ direct attach cable 1m

SFP+ direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

104,99 zł z VAT 85,36 zł netto

szt

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

MikroTik S+AO0005 SFP/SFP+ direct attach Active Optics cable 5m

SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m.

Producent: MikroTik

187,08 zł z VAT 152,10 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1490/1550nm, 80km, para (S-4554LC80D)

Zestaw dwóch modułów: SFP S-45LC80D oraz SFP S-54LC80D.

Producent: MikroTik

331,40 zł z VAT 269,43 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

104,99 zł z VAT 85,36 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1550nm, 80km (S-55DLC80D)

133,63 zł z VAT 108,64 zł netto

szt

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

63,00 zł z VAT 51,22 zł netto

szt

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

MikroTik S-3553LC20D SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

257,23 zł z VAT 209,13 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

84,00 zł z VAT 68,29 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

209,99 zł z VAT 170,72 zł netto

szt

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

MikroTik S+31DLC10D SFP+ 10G, SM LC, 1310nm, 10km, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu jednomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

524,96 zł z VAT 426,80 zł netto

szt

MikroTik S+2332LC10D

MikroTik S+2332LC10D

SFP+ WDM 10G, SM LC, 1270/1310nm, dystans 10km

Producent: MikroTik

1 304,21 zł z VAT 1 060,33 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

157,23 zł z VAT 127,83 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-28MP

D-Link DGS-1210-28MP

Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart+ z 24 portami PoE+ i z 4 portami SFP Combo.

Producent: D-Link

1 826,19 zł z VAT 1 484,71 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator