WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP S-RJ01

Producent: MikroTik

104,45 zł z VAT 84,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Kompatybilna m.in. z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Typ modułu
SFP
Przepustowość
1.25 Gbps LC
Zasięg portu
100m
Złącze
RJ45
Temperatura pracy
0°C - +85°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Interline HORIZON maxi 5.4-5.8 GHz

Interline HORIZON maxi 5.4-5.8 GHz

Antena dookólna 12 dBi dla pasma 5450 - 5850 MHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

121,16 zł z VAT 98,50 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 5m (szary)

5,34 zł z VAT 4,34 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 100m

306,27 zł z VAT 376,27 zł 249,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

96,85 zł z VAT 78,74 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

70,98 zł z VAT 57,71 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

78,34 zł z VAT 63,69 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator