WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP S-RJ01

Producent: MikroTik

106,35 zł z VAT 86,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Kompatybilna m.in. z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Typ modułu
SFP
Przepustowość
1.25 Gbps LC
Zasięg portu
100m
Złącze
RJ45
Temperatura pracy
0°C - +85°C

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Akumulator MW 5-12

Akumulator MW 5-12

Bezobsługowy akumulator AGM 12V-5Ah o wym. 90 x 70 x 107 mm.
Terminal / złącze: Fast-on 187 (T1)

Producent: MW Power

55,35 zł z VAT 45,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

20,20 zł z VAT 16,42 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/UPC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla EPON.

Producent: Opto

54,14 zł z VAT 44,02 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

79,77 zł z VAT 64,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

72,27 zł z VAT 58,76 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator