WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP S-RJ01

Producent: MikroTik

126,37 zł z VAT 102,74 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Kompatybilna m.in. z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Typ modułu
SFP
Przepustowość
1.25 Gbps LC
Zasięg portu
100m
Złącze
RJ45
Temperatura pracy
0°C - +85°C

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia do 30m

Producent: MikroTik

284,34 zł z VAT 231,17 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WN821N

TP-Link TL-WN821N

Karta radiowa USB w standardzie 802.11b/g/n, 2T2R MIMO

Producent: TP-Link

41,70 zł z VAT 33,90 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber, DDM

Producent: Option

48,83 zł z VAT 39,70 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.25m (czarny)

1,67 zł z VAT 1,36 zł netto

szt

Patchcord STP kat.5e 1m (zielony)

Patchcord STP kat.5e 1m (zielony)

Patchcord ekranowany

3,35 zł z VAT 2,72 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (1000) RJ01, 100m

Port ethernet ze stałą prędkością 1000Mb

Producent: Option

85,88 zł z VAT 69,82 zł netto

szt

Option SFP 10Gbps RJ45 RJ10, 30m

Option SFP 10Gbps RJ45 RJ10, 30m

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia do 30m

Producent: Option

265,67 zł z VAT 215,99 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator