WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik SFP S-RJ01

Producent: MikroTik

119,88 zł z VAT 97,46 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Wkładka kompatybilna jest z większością portów SFP Gigabitowych w dostępnych urządzeniach sieciowych. Kompatybilna m.in. z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Typ modułu
SFP
Przepustowość
1.25 Gbps LC
Zasięg portu
100m
Złącze
RJ45
Temperatura pracy
0°C - +85°C

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

269,73 zł z VAT 219,29 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 ekranowany z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,49 zł z VAT 0,40 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

20,82 zł z VAT 16,93 zł netto

szt

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka hermetyczna na maszt antenowy SM-42-55-32

Szafka zewnętrzna do montażu na maszcie antenowym.

Producent: Mantar

418,20 zł z VAT 340,00 zł netto

szt

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

MikroTik S+85DLC03D SFP+ 10G, MM LC, 850nm, 300m, DDMI

Wkładka SFP+ 10Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CCR1036-8G-2S+.

Producent: MikroTik

239,75 zł z VAT 194,92 zł netto

szt

TP-Link Tapo L530E

TP-Link Tapo L530E

Bezprzewodowa żarówka LED Smart Wi-Fi ze zmiennym kolorem światła, 806 lm, 2,500-6,500K i 16 000 000 odcieniami koloru do wyboru

Producent: TP-Link

57,75 zł z VAT 46,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti SFP (UF-RJ45-1G)

NOWOŚĆ!

Ubiquiti SFP (UF-RJ45-1G)

Moduł SFP na RJ45 dla odległości do 100m

Producent: Ubiquiti Networks

87,10 zł z VAT 70,81 zł netto

szt

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Option SFP 1.25G RJ45 (10/100/1000) RJ01, 100m

Port ethernet z autonegocjacją

Producent: Option

77,92 zł z VAT 63,35 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator