WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Producent: MikroTik

61,38 zł z VAT 49,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-85DLC05D to wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-85DLC05D
 
Porty
2x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
550m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

153,17 zł z VAT 124,53 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

424,49 zł z VAT 345,11 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

RouterBoard RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

424,49 zł z VAT 345,11 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

RouterBoard RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

460,29 zł z VAT 374,22 zł netto

szt

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard 2011LS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

393,81 zł z VAT 320,17 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

16GB RAM, 12x GigE, 4x SFP, 1U

Producent: MikroTik

4 270,47 zł z VAT 3 471,93 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 554,47 zł z VAT 2 889,81 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,77 zł z VAT 7,94 zł netto

szt

Ubiquiti (AG-HP-2G16) AirGrid M2 HP 2,4GHz 16 dBi

Ubiquiti (AG-HP-2G16) AirGrid M2 HP 2,4GHz 16 dBi

Ubiquiti AirGrid M2 HP (High Power) jest kompletnym systemem radiowym wraz ze zintegrowaną anteną typu grid przeznaczą na pasmo 2,4GHz DEMO

Producent: Ubiquiti Networks

230,15 zł z VAT 187,11 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

RouterBoard hAP ac lite (RB952Ui-5ac2nD)

2.4/5GHz access point, 802.11ac, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB, antena o zysku 2 dBi (5 GHz) i dwie anteny 1,5 dBi (2,4 GHz)

Producent: MikroTik

179,00 zł z VAT 145,53 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt precyzyjny do LHG (solidMOUNT)

Uchwyt precyzyjny do LHG (solidMOUNT)

Precyzyjny uchwyt montażowy do urządzeń z serii LHG oraz LHG XL.

Producent: MikroTik

106,94 zł z VAT 86,94 zł netto

szt

SFP+ CWDM, 10Gbps, SM LC Duplex, 1610nm, 10KM, DDM (S+C61DLC10D)

725,31 zł z VAT 589,68 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator