WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Producent: MikroTik

62,67 zł z VAT 50,95 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-85DLC05D to wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-85DLC05D
 
Porty
2x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
550m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1S)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,42 zł z VAT 127,17 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

433,48 zł z VAT 352,42 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

RouterBoard RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

433,48 zł z VAT 352,42 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

RouterBoard RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

470,03 zł z VAT 382,14 zł netto

szt

RouterBoard RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

RouterBoard RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

1x slot SFP, 5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4 DEMO

Producent: MikroTik

402,14 zł z VAT 326,94 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

16GB RAM, 12x GigE, 4x SFP, 1U

Producent: MikroTik

4 360,85 zł z VAT 3 545,41 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 629,69 zł z VAT 2 950,97 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

RouterBoard hAP (RB951Ui-2nD)

RouterBoard hAP (RB951Ui-2nD)

2.4GHz, 5x portów Ethernet, PoE-out, USB

Producent: MikroTik

161,90 zł z VAT 131,63 zł netto

szt

RouterBoard wAP AC BE (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)

RouterBoard wAP AC BE (RBwAPG-5HacT2HnD-BE)

Zewnętrzny access point pracujący w pasmach 2,4GHz i 5GHz z gigabitowym portem Ethernet.

Producent: MikroTik

323,80 zł z VAT 263,25 zł netto

szt

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

RouterBoard hAP ac² (RBD52G-5HacD2HnD-TC)

Bezprzewodowy router dual band.

Producent: MikroTik

250,69 zł z VAT 203,81 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM3, duplex, 10m

50,11 zł z VAT 40,74 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Uchwyt precyzyjny - Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit) Lite

Precyzyjny uchwyt (wersja Lite) przeznaczony do regulacji bezprezwodowego urządzenia MikroTik Wireless Wire Dish (RBLHGG-60adkit).

118,08 zł z VAT 96,00 zł netto

szt

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

NOWOŚĆ!

MikroTik Gigabit PoE Injector (GPEN11)

PoE injector posiadający 2 gigabitowe porty Ethernet.

Producent: MikroTik

42,55 zł z VAT 34,59 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator