WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Producent: MikroTik

62,51 zł z VAT 50,82 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-85DLC05D to wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-85DLC05D
 
Porty
2x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
550m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

RouterBoard RB260GS (CSS106-5G-1Sr1v1)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

156,01 zł z VAT 126,84 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

RouterBoard RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

432,36 zł z VAT 351,51 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

RouterBoard RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

432,36 zł z VAT 351,51 zł netto

szt

RouterBoard RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

RouterBoard RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

468,81 zł z VAT 381,15 zł netto

szt

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard RB2011LS-IN, RB2011iLS-IN, 1x SFP, 5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM

RouterBoard 2011LS to pierwszy produkt firmy Mikrotik posiadający gniazdo na wkładki Gigabit SFP, dzięki czemu stanowi idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

401,10 zł z VAT 326,10 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

16GB RAM, 12x GigE, 4x SFP, 1U

Producent: MikroTik

4 349,56 zł z VAT 3 536,23 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 620,30 zł z VAT 2 943,33 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Szybkozłączki żelowe UY2 KAT.5e opak 100szt

Złączki przeznaczone na kable o średnicy żył 0,4-0,9mm

Producent: brak danych

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Ubiquiti (AM-5G19-120) Airmax Dual Sector 5GHz 120° 19 dBi

557,37 zł z VAT 453,15 zł netto

szt

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

83,34 zł z VAT 67,76 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

21,61 zł z VAT 17,57 zł netto

szt

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

RouterBoard DISC Lite5 (RBDisc-5nD)

Moc 25 dBm, zysk anteny 21 dBi

Producent: MikroTik

171,90 zł z VAT 139,76 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik 5VUSB 5V adapter USB (RB/411UAHR)

MikroTik 5VUSB 5V adapter USB (RB/411UAHR)

Mikrotik 5VUSB 5V adapter, służący do zasilania RB/411UAHR przy użyciu portu USB.

Producent: MikroTik

9,95 zł z VAT 8,09 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik PWR-Line (PL7400)

NOWOŚĆ!

MikroTik PWR-Line (PL7400)

Transmiter sieciowy PLC (mediakonwerter) ze złączem microUSB.

Producent: MikroTik

104,18 zł z VAT 84,70 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator