WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Producent: MikroTik

65,10 zł z VAT 52,93 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-85DLC05D to wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-85DLC05D
 
Porty
2x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
550m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

162,50 zł z VAT 132,11 zł netto

szt

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Option S-85DLC05D, 1.25Gbps, MM LC, 550m, TX850, DDM (-40°C do 85°C) Industrial

Wkładka SFP przeznaczona do pracy w warunkach przemysłowych o szerokim zakresie temperatury pracy.

Producent: Option

63,80 zł z VAT 51,87 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link LS1008G

TP-Link LS1008G

Niezarządzalny switch LiteWave typu desktop, wyposażony w 8 gigabitowych portów 10/100/1000 Mb/s. Wydajność 16 Gb/s

Producent: TP-Link

81,18 zł z VAT 66,00 zł netto

szt

Wtyk RJ11 z pozłacanymi pinami

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

MikroTik cAP, Ceiling AP (RBcAP2nD)

Idealne urządzenie dla MikroTik CAPsMAN (kontroler do zarządzania urządzeniami AP), co pozwala na kontrolowanie wszystkich urządzeń AP z jednej centralnej lokalizacji.

Producent: MikroTik

189,90 zł z VAT 154,39 zł netto

szt

Półka do szafy 19" z otworami, 200 mm, 1U, czarna

40,00 zł z VAT 32,52 zł netto

szt

TP-Link TL-SF1005D

TP-Link TL-SF1005D

Niezarządzalny 5-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

41,82 zł z VAT 34,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

MikroTik S-31DLC20D SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km

SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 1310nm, 20km.

Producent: MikroTik

86,81 zł z VAT 70,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator