WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik S-85DLC05D SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m

Producent: MikroTik

61,86 zł z VAT 50,29 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

MikroTik S-85DLC05D to wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

S-85DLC05D
 
Porty
2x 1.25 Gbps LC
Długość fali TX
850nm
Długość fali RX
850nm
Zasięg portu
550m
DDM (Digital Diagnostic Monitoring)
TAK
Okablowanie portu
światłowód wielomodowy 50/125, 62.5/125, 100/140 µm

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

MikroTik RB260GS (CSS106-5G-1S)

5x gigabitowych portów, 1x gigabitowy port SFP.

Producent: MikroTik

155,20 zł z VAT 126,18 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

MikroTik RB2011UAS-RM, RB2011UiAS-RM

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5. Wersja przystosowane do montażu w szafach RACK DEMO

Producent: MikroTik

427,86 zł z VAT 347,85 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

MikroTik RB2011UAS-IN, RB2011UiAS-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, PoE out na 10 porcie, 600MHz CPU, 128MB RAM, RouterOS L5, wyświetlacz LCD, metalowa obudowa typu desktop. Idealne rozwiązanie dla FTTH (Fiber To The Home) DEMO

Producent: MikroTik

427,86 zł z VAT 347,85 zł netto

szt

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

MikroTik RB2011UAS-2HnD-IN, RB2011UiAS-2HnD-IN

1x SFP, 1x USB, 5x LAN, 5x GigE, 128MB RAM, LCD DEMO

Producent: MikroTik

463,94 zł z VAT 377,19 zł netto

szt

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

MikroTik RB2011iLS-IN, RB2011LS-IN

1x slot SFP, 5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4 DEMO

Producent: MikroTik

396,93 zł z VAT 322,71 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S-EM

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz, 8GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD i podwójny zasilacz

Producent: MikroTik

4 304,37 zł z VAT 3 499,49 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD i podwójny zasilacz

Producent: MikroTik

3 582,68 zł z VAT 2 912,75 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

MikroTik RB2011L-IN, RB2011iL-IN

5x portów Fast Ethernet, 5x portów Gigabit Ethernet, 64MB pamięci RAM, CPU AR9344 600 MHz, PoE out na 10 porcie, metalowa obudowa typu desktop, RouterOS L4, DEMO

Producent: MikroTik

367,47 zł z VAT 298,76 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS317-1G-16S+RM

Dual boot - system RouterOS lub SwitchOS

Producent: MikroTik

1 479,75 zł z VAT 1 203,05 zł netto

szt

Półka do szafy 19", z otworami, 270 mm, 1U, czarna

49,20 zł z VAT 40,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

MikroTik quickMOUNT PRO LHG (QMP-LHG)

Uchwyt mocujący na ścianach lub słupach anteny LHG.

Producent: MikroTik

23,63 zł z VAT 19,21 zł netto

szt

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dla RouterBoard SEXTANT

Uchwyt montażowy dedykowany dla urządzeń RouterBoard-SEXTANT.

Producent: RF Elements

54,83 zł z VAT 44,58 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator