WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

21,72 zł z VAT 17,66 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,36 zł z VAT 1,92 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

8,54 zł z VAT 6,94 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

41,84 zł z VAT 34,02 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

23,85 zł z VAT 19,39 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

17,76 zł z VAT 14,44 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,23 zł z VAT 8,32 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator