WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

23,54 zł z VAT 19,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,66 zł z VAT 2,16 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,19 zł z VAT 15,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

17,44 zł z VAT 14,18 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

23,68 zł z VAT 19,25 zł netto

szt

D-Link DGS-1210-28

D-Link DGS-1210-28

Zarządzalny 28-portowy gigabitowy switch Smart z 4 portami SFP Combo

Producent: D-Link

721,95 zł z VAT 586,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

32,57 zł z VAT 26,48 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

36,24 zł z VAT 29,46 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator