WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

21,39 zł z VAT 17,39 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

8,43 zł z VAT 6,85 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

23,48 zł z VAT 19,09 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

21,49 zł z VAT 17,47 zł netto

szt

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

111,93 zł z VAT 91,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

116,68 zł z VAT 94,86 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 1m

19,21 zł z VAT 15,62 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 10m

28,36 zł z VAT 23,06 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator