WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

25,44 zł z VAT 20,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 2km, TX1310, DDM

49,04 zł z VAT 39,87 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 1m

25,61 zł z VAT 20,82 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 1m

25,61 zł z VAT 20,82 zł netto

szt

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 19" 1U, czarna

Szuflada zapasu kabla 1U w kolorze czarnym do montażu w szafie Rack 19"

Producent: StalFlex

127,80 zł z VAT 103,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto MPO-MPO OM3 12F Typ B, 0.5m

239,75 zł z VAT 194,92 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 1m G657A2

21,94 zł z VAT 17,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator