WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 1m

Producent: Opto

21,96 zł z VAT 17,85 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-ST/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut) kat.5e

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Łącznik RJ-45

1,96 zł z VAT 1,59 zł netto

szt

Adapter ST/UPC, MM, SIMPLEX

2,40 zł z VAT 1,95 zł netto

szt

Pigtail ST/UPC, MM OM2, 2m

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

24,11 zł z VAT 19,60 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

21,06 zł z VAT 17,12 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 15m

14,99 zł z VAT 12,19 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator