WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto FC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

20,97 zł z VAT 17,05 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy FC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

8,02 zł z VAT 6,52 zł netto

szt

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

MikroTik SXTsq 5 High Power (RBSXTsq5HPnD)

Urządzenie klienckie punkt-wielopunkt lub punkt-punkt, 16dBi, 5GHz, dual chain

Producent: MikroTik

211,20 zł z VAT 171,71 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

26,96 zł z VAT 21,92 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 1m

25,97 zł z VAT 21,11 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

27,87 zł z VAT 22,66 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM1, duplex, 3m

30,95 zł z VAT 25,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator