WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MC-RPS130

WYPRZEDAŻ

33,21 zł z VAT 135,30 zł 27,00 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo lub jednomodowym. Port LAN bez autonegocjacji (tylko gigabit). Model MC220S posiada autonegocjację na porcie LAN.

Producent: TP-Link

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

99,96 zł z VAT 81,27 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

99,96 zł z VAT 81,27 zł netto

szt

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

szt

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC110

Option Media Konwerter MC110

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

101,89 zł z VAT 82,84 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

119,33 zł z VAT 97,02 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

119,33 zł z VAT 97,02 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

128,30 zł z VAT 104,31 zł netto

szt

TP-Link MC200CM

TP-Link MC200CM

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 220/550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: TP-Link

132,56 zł z VAT 107,77 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

141,52 zł z VAT 115,06 zł netto

szt

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

RouterBoard Fiber to Copper Converter in Outdoor enclosure (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

142,66 zł z VAT 115,98 zł netto

szt

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

154,68 zł z VAT 125,76 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

156,84 zł z VAT 127,51 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

156,84 zł z VAT 127,51 zł netto

szt

Planet FT-806B20

Planet FT-806B20

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Planet

166,69 zł z VAT 135,52 zł netto

szt

Planet FT-801

Planet FT-801

Konwerter Fast Ethernet ze złączem ST, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Planet

186,96 zł z VAT 152,00 zł netto

szt