WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MC-RPS130

33,21 zł z VAT 135,30 zł 27,00 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,02 zł z VAT 55,30 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

93,65 zł z VAT 76,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

93,65 zł z VAT 76,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

97,74 zł z VAT 79,46 zł netto

szt

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

99,96 zł z VAT 81,27 zł netto

szt

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

100,86 zł z VAT 82,00 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC110

Option Media Konwerter MC110

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

103,48 zł z VAT 84,13 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

122,18 zł z VAT 99,33 zł netto

szt

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

124,48 zł z VAT 101,20 zł netto

szt

TP-Link MC200CM

TP-Link MC200CM

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: TP-Link

129,15 zł z VAT 105,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

130,31 zł z VAT 105,94 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

142,30 zł z VAT 115,69 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

143,74 zł z VAT 116,86 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Option Gigabit Media Konwerter MC211CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

159,29 zł z VAT 129,50 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

159,29 zł z VAT 129,50 zł netto

szt

Planet FT-806B20

Planet FT-806B20

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Planet

166,69 zł z VAT 135,52 zł netto

szt