WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MC-RPS130

33,21 zł z VAT 135,30 zł 27,00 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111B-20

TP-Link TL-FC111B-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

61,25 zł z VAT 49,80 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111A-20

TP-Link TL-FC111A-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

61,25 zł z VAT 49,80 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

68,02 zł z VAT 55,30 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311A-2

TP-Link TL-FC311A-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,50 zł z VAT 67,89 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311B-2

TP-Link TL-FC311B-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,50 zł z VAT 67,89 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311B-20

TP-Link TL-FC311B-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

90,10 zł z VAT 73,25 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

91,39 zł z VAT 74,30 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

93,07 zł z VAT 75,67 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

93,07 zł z VAT 75,67 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

102,09 zł z VAT 83,00 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC110

Option Media Konwerter MC110

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

102,82 zł z VAT 83,59 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link TL-FC311A-20

TP-Link TL-FC311A-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

108,50 zł z VAT 88,21 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111PB-20

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC111PB-20

Konwerter WDM Fast Ethernet z portem PoE oraz ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

109,10 zł z VAT 88,70 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

121,39 zł z VAT 98,69 zł netto

szt

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

124,48 zł z VAT 101,20 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

129,47 zł z VAT 105,26 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

141,38 zł z VAT 114,94 zł netto

szt