WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Planet MC-RPS130

33,21 zł z VAT 135,30 zł 27,00 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111B-20

TP-Link TL-FC111B-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

60,15 zł z VAT 48,90 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111A-20

TP-Link TL-FC111A-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

60,15 zł z VAT 48,90 zł netto

szt

TP-Link MC220L

TP-Link MC220L

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SFP, pracuje ze światłowodem wielo- lub jednomodowym

Producent: TP-Link

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311A-2

TP-Link TL-FC311A-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,52 zł z VAT 67,90 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311B-2

TP-Link TL-FC311B-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,52 zł z VAT 67,90 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311B-20

TP-Link TL-FC311B-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

90,90 zł z VAT 73,90 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC220S SFP-RJ45

1x slot SFP i 1x port Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

95,45 zł z VAT 77,60 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

97,19 zł z VAT 79,02 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

97,19 zł z VAT 79,02 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC110

Option Media Konwerter MC110

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

107,38 zł z VAT 87,30 zł netto

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311A-20

TP-Link TL-FC311A-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

109,35 zł z VAT 88,90 zł netto

szt

TP-Link TL-FC111PB-20

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC111PB-20

Konwerter WDM Fast Ethernet z portem PoE oraz ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

109,35 zł z VAT 88,90 zł netto

szt

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

125,13 zł z VAT 101,73 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

126,78 zł z VAT 103,07 zł netto

szt

TP-Link MC210CS

TP-Link MC210CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 15km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

132,84 zł z VAT 108,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 550m, Tx:/Rx: 850nm

Producent: Option

135,23 zł z VAT 109,94 zł netto

szt