WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Media Konwerter MC112

Producent: Option

112,31 zł z VAT 91,31 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC112 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złacza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 25km z prędkością do 100Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC111.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 25km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1310nm
  RX 1550nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 25km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,82 zł z VAT 6,36 zł netto

szt

Bateria Philips 6LR61E1B/10 Ultra Alkaline (9V)

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,39 zł z VAT 6,82 zł netto

szt

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Ubiquiti LiteBeam 5AC Gen2 (LBE-5AC-Gen2)

Kompletne urządzenie bezprzewodowe pracujące w paśmie 5 GHz o zysku energetycznym 23 dBi. Wyposażone w gigabitowy port Ethernet oraz radio 2,4GHz przeznaczone do konfiguracji. Obsługuje standardy 802.11 a/n/ac.

Producent: Ubiquiti Networks

332,90 zł z VAT 270,65 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 2m G657B3 EasyBend

13,15 zł z VAT 10,69 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-FC111A-20

TP-Link TL-FC111A-20

Konwerter WDM Fast Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

65,19 zł z VAT 53,00 zł netto

szt

TP-Link MC112CS

TP-Link MC112CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: TP-Link

105,78 zł z VAT 86,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator