WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Media Konwerter MC112

Producent: Option

97,19 zł z VAT 79,02 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC112 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złacza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 25km z prędkością do 100Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC111.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 25km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1310nm
  RX 1550nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 25km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wisnetworks WIS-CM2300 (WCAP-HP) Hi-Power Ceiling AP

Wisnetworks WIS-CM2300 (WCAP-HP) Hi-Power Ceiling AP

300Mbps sufitowy AP, moc 27 dBm, zasięg do 180m

Producent: Wisnetworks

208,80 zł z VAT 169,76 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,26 zł z VAT 5,90 zł netto

szt

Karabińczyk I-K07 7x70 mm

1,35 zł z VAT 1,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Karabińczyk I-K09 9x90 mm

2,24 zł z VAT 1,82 zł netto

szt

Mercusys AC12G

Mercusys AC12G

Dwupasmowy, bezprzewodowy router gigabitowy AC1200.

Producent: Mercusys

116,85 zł z VAT 95,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

149,15 zł z VAT 121,26 zł netto

szt

TP-Link TL-FC311A-2

TP-Link TL-FC311A-2

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 2km

Producent: TP-Link

83,52 zł z VAT 67,90 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator