WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Media Konwerter MC112

Producent: Option

98,60 zł z VAT 80,16 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC112 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złacza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 25km z prędkością do 100Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC111.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 25km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1310nm
  RX 1550nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 25km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Ubiquiti (NBE-M5-16) NanoBeam M5 16dBi 5GHz MIMO

282,00 zł z VAT 229,27 zł netto

szt

Bateria Philips 6LR61E1B/10 Ultra Alkaline (9V)

12,30 zł z VAT 10,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Wisnetworks WIS-CM2300 (WCAP-HP) Hi-Power Ceiling AP

Wisnetworks WIS-CM2300 (WCAP-HP) Hi-Power Ceiling AP

300Mbps sufitowy AP, moc 27 dBm, zasięg do 180m

Producent: Wisnetworks

209,22 zł z VAT 170,10 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Super Glidex - pasta poślizgowa z silikonem 1kg

Pasta silikonowa Super Glidex to środek ułatwiający poślizg przy montażu muf i rur plastykowych oraz uszczelek gumowych.

59,66 zł z VAT 48,50 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

104,55 zł z VAT 85,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB

Konwerter sygnału HDMI na IP z przedłużaczem USB

Umożliwia podłączenie sygnału wysokiej rozdzielczości (HD) do odbiornika (telewizor, monitor) wyposażonego w złącze HDMI poprzez skrętkę komputerową kat. 5e lub kat. 6

Producent: Signal

522,50 zł z VAT 424,80 zł netto

szt

Planet MC-RPS130

Planet MC-RPS130

Producent: Planet

Najniższa cena z 30 dni: 135,30 zł

33,21 zł z VAT 135,30 zł 27,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator