WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Producent: Option

135,23 zł z VAT 109,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) Option MC200 umożliwia połączenie segmentu sieci ethernet 10/100/1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód) i odwrotnie. Współpracuje ze światłowodem wielomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 550m.

Główne cechy:
  • Zgodny ze standardami 802.3u 10/100/100Base-Tx oraz 1000Base-Fx.
  • Automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX.
  • Auto-negocjacja duplexu dla portu TX.
  • Auto-negocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • Rozszerza łączność światłowodową do 0,5km.
  • Wskaźniki LED.
  • Zewnętrzny zasilacz.
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Standardy
IEEE 802.3ab/z
Port #1
1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1
100 m
Okablowanie portu #1
UTP/STP kat. 5
Port #2
1000 Mbps SC MM
Długość fali TX
850 nm
Długość fali RX
850 nm
Zasięg portu #2
550 m
Okablowanie portu #2
50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Typ obudowy
desktop / moduł wsuwany
Wymiary zewnętrzne
94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
0 °C ÷ 40 °C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
10% ÷ 90%,niekondensująca
Zasilanie
zasilacz,5V DC 2A,~230V AC 50Hz
Certyfikaty
FCC Class B,CE,VCCI-B

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

City Media Tornado Pro Max 24

City Media Tornado Pro Max 24

Antena sektorowa 24 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą zakończona złączem N/ż

Producent: City Media

196,80 zł z VAT 160,00 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy czołowy 40

31,30 zł z VAT 25,45 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Option Gigabit Media Konwerter MC210

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

149,15 zł z VAT 121,26 zł netto

szt

MikroTik LHGG LTE6 kit (RBLHGGR&R11e-LTE6)

MikroTik LHGG LTE6 kit (RBLHGGR&R11e-LTE6)

LHG obsługujące pasma 2G, 3G, 4G, LTE kat.6 z funkcja agregacji pasm. Posiada zintegrowaną antenę o zysku energetycznym 17 dBi i port Gigabit Ethernet

Producent: MikroTik

811,80 zł z VAT 660,00 zł netto

Dostępność: Dostawa w drodze

szt

USR-W630

NOWOŚĆ!

USR-W630

Przemysłowy media konwerter RS232/RS485 na WLAN/LAN w metalowej obudowie

Producent: USR IoT

445,96 zł z VAT 362,57 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC111CS

TP-Link MC111CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

108,24 zł z VAT 88,00 zł netto

szt

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Option Gigabit Media Konwerter MC212CS

Konwerter Gigabit Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

165,32 zł z VAT 134,41 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator