WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Gigabit Media Konwerter MC200

Producent: Option

124,45 zł z VAT 101,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy ethernet (media konwerter) Option MC200 umożliwia połączenie segmentu sieci ethernet 10/100/1000base-Tx (skrętka) z segmentem sieci 1000base-FX (światłowód) i odwrotnie. Współpracuje ze światłowodem wielomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 550m.

Główne cechy:
  • Zgodny ze standardami 802.3u 10/100/100Base-Tx oraz 1000Base-Fx.
  • Automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX.
  • Auto-negocjacja duplexu dla portu TX.
  • Auto-negocjacja dla 10/100/1000Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • Rozszerza łączność światłowodową do 0,5km.
  • Wskaźniki LED.
  • Zewnętrzny zasilacz.
  • Wspierane kable sieciowe i konektory: UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SC: TX:1310nm;
Standardy
IEEE 802.3ab/z
Port #1
1000 Mbps RJ-45
Zasięg portu #1
100 m
Okablowanie portu #1
UTP/STP kat. 5
Port #2
1000 Mbps SC MM
Długość fali TX
850 nm
Długość fali RX
850 nm
Zasięg portu #2
550 m
Okablowanie portu #2
50/125, 62.5/125, 100/140 µm
Typ obudowy
desktop / moduł wsuwany
Wymiary zewnętrzne
94,5x73x27 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
0 °C ÷ 40 °C
Dopuszczalna wilgotność otoczenia
10% ÷ 90%,niekondensująca
Zasilanie
zasilacz,5V DC 2A,~230V AC 50Hz
Certyfikaty
FCC Class B,CE,VCCI-B

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Uchwyt masztu 15

Uchwyt masztu 15

W komplecie 2 cybanty

31,37 zł z VAT 25,50 zł netto

szt

Zasilacz buforowy AD-155B

Zasilacz buforowy AD-155B

Impulsowy zasilacz buforowy o mocy 152W i napięciu wyjściowym 27,6V/5A

Producent: Mean Well

180,75 zł z VAT 146,95 zł netto

szt

TP-Link TL-PA4010 kit

TP-Link TL-PA4010 kit

Zestaw dwóch nano transmiterów sieciowych AV600

Producent: TP-Link

150,50 zł z VAT 122,36 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord UTP kat.5e 2m (czerwony)

2,39 zł z VAT 1,94 zł netto

szt

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Wtyk RJ45 CAT5E UTP 8p8c KRJ45/5SLD (drut)

Nieekranowane złącze RJ45 8p8c UTP kat.5e zaciskane na przewody typu drut

Producent: Solarix

0,73 zł z VAT 0,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link TL-FC311B-20

NOWOŚĆ!

TP-Link TL-FC311B-20

Konwerter WDM Gigabit Ethernet ze złączem SC, zasięg do 20km

Producent: TP-Link

90,10 zł z VAT 73,25 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC111

Option Media Konwerter MC111

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1550nm Rx: 1310nm

Producent: Option

89,46 zł z VAT 72,73 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator