WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Media Konwerter MC111

Producent: Option

99,08 zł z VAT 80,55 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC111 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 25km z prędkością do 100Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC112.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 25km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1550nm
  RX 1310nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 25km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ - 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ - 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czarny)

1,59 zł z VAT 1,29 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, simplex, 1m

9,13 zł z VAT 7,42 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

9,52 zł z VAT 7,74 zł netto

szt

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

MikroTik hEX PoE (RB960PGS)

5x GE, SFP, USB, 128 MB pamięci RAM
W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

306,59 zł z VAT 249,26 zł netto

szt

Option Media Konwerter MC112

Option Media Konwerter MC112

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 25km, WDM Tx: 1310nm Rx: 1550nm

Producent: Option

99,08 zł z VAT 80,55 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

150,50 zł z VAT 122,36 zł netto

szt

TP-Link MCRP100 Opcjonalny zasilacz dla MC1400 (redundancja)

251,12 zł z VAT 204,16 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator