WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Option Media Konwerter MC111

Producent: Option

106,54 zł z VAT 86,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet (media konwerter) Option MC111 pozwala na połączenie segmentu sieci Ethernet 10/100Base-TX (skrętka) z segmentem sieci 100base-FX (światłowód). Dzięki zastosowaniu WDM transmisja w obu kierunkach wymaga tylko jednego włókna światłowodu. Konwerter wyposażony jest w złącza RJ-45 oraz światłowodowe SC. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym umożliwiając realizację połączenia światłowodem o długości do 25km z prędkością do 100Mbps. Po drugiej stronie światłowodu wymagany jest konwerter Option MC112.

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami 802.3u 10/100Base-Tx oraz 100Base-Fx
  • 1 port RJ45 , 1 port SC
  • autonegocjacja prędkości transferu 10/100Mbps oraz Auto-MDIX automatyczne przełączanie pomiędzy Half-Duplex / Full-Duplex dla portu FX
  • autonegocjacja duplexu dla portu TX
  • autonegocjacja dla 10/100Mbps i auto MID/MID-X dla protu TX.
  • zapewnia łączność światłowodową do 25km dla światłowodów jednomodowych
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz
Wspierane Standardy
IEEE 802.3  IEEE 802.3u
Konektor
1 SC fiber optic; 1 RJ45 jack
Długość fali
TX 1550nm
  RX 1310nm
Maksymalna odległość
RJ45 (Cat.5):100m
  Jednomodowy światłowód: 25km
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz. (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ - 50℃
Temperatura magazynowania
-40℃ - 70℃
Wilgotność
10% - 90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5 x 73 x 27 mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

7,42 zł z VAT 6,03 zł netto

szt

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz (POE-50-60W) PoE airFiber 50V 1.2A

Zasilacz do urządzenia airFiber

Producent: Ubiquiti Networks

74,81 zł z VAT 60,82 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 10dB, 3km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 3km

Producent: Option

49,10 zł z VAT 39,92 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,11 zł z VAT 2,53 zł netto

szt

Mini mufa do kabli typu drop 1F

6,03 zł z VAT 4,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

138,95 zł z VAT 112,97 zł netto

szt

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

MikroTik Fiber to Copper Converter (RBFTC11)

Konwerter światłowodowy (Fiber to Copper) w obudowie zewnętrznej.

Producent: MikroTik

161,83 zł z VAT 131,57 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator