WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC220L

Producent: TP-Link

72,75 zł z VAT 59,15 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link MC220L to konwerter światłowodowy Gigabit Ethernet, który umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 1 Gb/s.

Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX na sygnał przewodzony kablem miedzianym 10/100/1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX wykorzystuje wielo- lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm.
 
Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące lub być montowane w obudowie TP-Link. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Podłączenie modułu SFP pozwala konwerterowi MC220L na zwiększenie dystansu transmisji sygnału optycznego. Maksymalna odległość transmisji zależy jednak od podłączonego modułu SFP.

Najważniejsze cechy:
  • 1x port Gigabit Ethernet o prędkości 10/100/1000Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto-MDI/MDIX
  • zgodny ze standardami IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • maks. zasięg transmisji zależy od stosowanego modułu SFP
  • światłowód wielomodowy/jednomodowy
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz

Wspierane kable sieciowe i konektory:

  • kabel UTP kat. 5, 5e lub 6 (do 100m) 
  • kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
  • fiber SFP
MC220L
Standardy i protokoły
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Podstawowe funkcje
Autonegocjacja w trybie pełnego dupleksu/półdupleksu
Maksymalny zasięg transmisji zależy od stosowanego modułu SFP
Porty
1x slot SFP 1000Mb/s 
1x port Gigabit Ethernet 10/100/1000Mb/s (Auto MDI/MDIX)
Długość fali
W zależności od użytego modułu SFP
Network Media 1000BASE-X
Moduł SFP (jednomodowy lub wielomodowy)
Kabel sieciowy 1000BASE-T
Kabel UTP kat. 5, 5e lub 6 (do 100m)
Kabel STP EIA/TIA-568 100Ω (do 100m)
Wskaźniki diod
PWR, Link/Act
Wymiary
94,5 x 73,0 x 27,0 mm
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny 9V, 0.6A
Maksymalny pobór mocy
1,7W
Certyfikaty
FCC, CE, RoHS
Środowisko pracy
Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

MikroTik OmniTIK 5 PoE ac (RBOmniTikPG-5HacD)

praca w paśmie 5 GHz, dwie wbudowane anteny dookólne o zysku 7,5 dBi, 2x2 MIMO, standard 802.11a/n/ac, 31 dBm, 5 gigabitowych portów Ethernet, port USB, PoE output

Producent: MikroTik

641,75 zł z VAT 521,75 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

TP-Link Archer C6

TP-Link Archer C6

Dwupasmowy, bezprzewodowy, gigabitowy router, AC1200, z technologią 2x2 MU-MIMO pozwalającą na jednoczesną komunikację z dwoma urządzeniami.

Producent: TP-Link

178,35 zł z VAT 145,00 zł netto

szt

Tenda TEG1105P-4-63W

Tenda TEG1105P-4-63W

Switch desktopowy, 5 portów gigabitowych 10/100/1000 Mb/s z 4 portami PoE

Producent: Tenda

179,00 zł z VAT 145,53 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Ubiquiti UFiber Active Ethernet (UF-AE)

Konwerter światłowodowy do sieci Ethernet

Producent: Ubiquiti Networks

144,57 zł z VAT 117,54 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Option Media Konwerter MC110

Option Media Konwerter MC110

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: Option

124,07 zł z VAT 100,87 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator