WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC220L

Producent: TP-Link

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Konwerter światłowodowy Ethernet TP-Link MC220L umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 1 Gbps

Główne cechy:
  • zgodny ze standardami IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • łączność światłowodowa na odległość 0,55km/10km
  • światłowód wielomodowy/jednomodowy
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz

Wspierane kable sieciowe i konektory:

  • UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SFP
Wspierane Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Porty
1 port 1Gbps SFP
1 port 1Gbps RJ45 (Auto MDI/MDIX)
Światłowód
wielomodowy/jednomodowy
Długość fali
850nm/1310nm
Odległość
0,55km/10km
Diody LED
PWR, Link, Rx
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 40℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10%-90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5x73x27mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-SF1016D

TP-Link TL-SF1016D

Niezarządzalny 16-portowy switch Fast Ethernet

Producent: TP-Link

97,42 zł z VAT 79,20 zł netto

szt

Netprotector z PoE Rack 19" - 16 portów

359,16 zł z VAT 292,00 zł netto

szt

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

Option SFP Dual, 1.25Gbps, SM LC, 16dB, 20km, TX1310

1000Base-LX (1310nm), SM LC, 20km, Dual Fiber

Producent: Option

42,12 zł z VAT 34,24 zł netto

szt

Zasilacz buforowy BSPS-150-13

Zasilacz buforowy BSPS-150-13

Zasilacz buforowy MW Power 13.8V/10A.

Producent: MW Power

152,52 zł z VAT 124,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

TP-Link MC100CM

TP-Link MC100CM

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem wielomodowym o zasięgu do 2km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

103,87 zł z VAT 84,45 zł netto

szt

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

103,87 zł z VAT 84,45 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator