WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

TP-Link MC220L

Producent: TP-Link

67,53 zł z VAT 54,90 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

TP-Link MC220L to konwerter światłowodowy Ethernet, który umożliwia połączenie segmentów sieci Ethernet z prędkością 1 Gb/s.

Najważniejsze cechy:
  • zgodny ze standardami IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • łączność światłowodowa na odległość 0,55km/10km
  • światłowód wielomodowy/jednomodowy
  • wskaźniki LED
  • zewnętrzny zasilacz

Wspierane kable sieciowe i konektory:

  • UTP: cat 5 Twisted-Pair
  • Fiber SFP
Wspierane Standardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
Porty
1x port 1Gb/s SFP
1x port 1Gb/s RJ45 (Auto MDI/MDIX)
Światłowód
wielomodowy/jednomodowy
Długość fali
850nm/1310nm
Odległość
0,55km/10km
Diody LED
PWR, Link, Rx
Zasilanie
Zewnętrzny zasilacz (DC 5V / 2A)
Temperatura pracy
0℃ do 40℃
Temperatura magazynowania
-40℃ do 70℃
Wilgotność
10%-90% RH bez kondensacji
Wymiary
94.5x73x27mm

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Wtyk RJ45 z pozłacanymi pinami (drut)

0,18 zł z VAT 0,15 zł netto

szt

Interline HORIZON maxi 5.4-5.8 GHz

Interline HORIZON maxi 5.4-5.8 GHz

Antena dookólna 12 dBi dla pasma 5450 - 5850 MHz z polaryzacją pionową zakończona złączem N/ż

Producent: InterLine

121,16 zł z VAT 98,50 zł netto

szt

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 45mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

21,24 zł z VAT 17,27 zł netto

szt

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

RouterBoard SXT Lite5 (RBSXT5nDr2)

Urządzenie typu CPE, standard 802.11 a/n 2x2 MIMO, antena o zysku 16dBi, 5GHz dual chain, procesor 600MHz
DEMO

Producent: MikroTik

217,73 zł z VAT 177,02 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zasilacz Cameleon ZM48V6A-300B

731,85 zł z VAT 595,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

Option Gigabit Media Konwerter MC230S SFP-2xRJ45

1x slot SFP i 2x porty Ethernet z autonegocjacją (10/100/1000 Mbps)

Producent: Option

123,12 zł z VAT 100,10 zł netto

szt

TP-Link MC110CS

TP-Link MC110CS

Konwerter Fast Ethernet ze złączem SC, pracuje ze światłowodem jednomodowym o zasięgu do 20km, Tx:/Rx: 1310nm

Producent: TP-Link

100,42 zł z VAT 81,64 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator