MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM
Producent: MikroTik
Dostępność: Dostępny
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+RM to urządzenie oparte na konstrukcji switcha CSS326-24G-2S+RM. Główną zmianą jest wprowadzenie opcji dual boot - użytkownik sam może wybrać system RouterOS lub SwitchOS. Z tą zmianą wiążą się dwie kolejne - dodanie procesora o taktowaniu 800 MHz oraz zastosowanie 512 MB pamięci RAM. Dzięki temu urządzenie jest w stanie poradzić sobie z niektórymi funkcjami routera.
MikroTik CRS326-24G-2S+RM może być zasilane poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, zakres napięcia wejściowego wynosi 9 - 30 V DC (w zestawie jest dołączony zasilacz 24 V, 1.2 A).
Najważniejsze cechy:
  • 24x porty Gigabit Ethernet
  • 2x sloty SFP+
  • dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
  • zarządzanie Layer2 i Layer
  • wbudowany swtich chip
  • zasilanie poprzez pasywne PoE lub wtyk DC, napięcie: 9 - 30 V
Procesor
800 MHz
Chip
98DX3236A1
Pamięć RAM
512 MB
Pamięć wbudowana
Flash 16 MB
Porty Ethernet
24 gigabitowe porty 10/100/1000 Mb/s
Sloty SFP
2x SFP+
System operacyjny
RouterOS / SwitchOS (dual boot)
Zakres napięcia wejściowego
9 - 30 V DC
Sposób zasilania
Wtyk DC lub pasywne PoE
Wymiary
440 x 144 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -40 do 60 st. C
Maksymalny pobór mocy
24 W
Port serial
RJ45
Produkty Pokrewne/Powiązane
MikroTik Cloud Router Switch CRS320-8P-8B-4S+RM
17x portów Gigabit Ethernet, w tym 16x portów PoE: 8x (af/at) i 8x (bt); 4x sloty 10G SFP+, system RouterOS L5, zasilacz 600W
Producent: MikroTik
szt
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24G-2S+IN
szt
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM
MikroTik Cloud Router Switch CRS326-4C+20G+2Q+RM
Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również
Option SFP+ WDM, 10Gbps, SM LC, 12dB, 20km, TX1330, DDM
1000Base-LX (WDM, TX: 1330nm, RX: 1270nm), SM LC, 20km, DDM
Producent: Option
Patch panel UTP 19" kat.5e, 48 portów z listwą
48-portowy nieekranowany patch panel kategorii 5 o wysokości 2U do szaf 19"