WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM

Producent: MikroTik

1 813,24 zł z VAT 1 474,18 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,62 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

MikroTik Cloud Router Switch CRS326-24S+2Q+RM to pierwsze urządzenie MikroTika ze slotami QSFP+ 40 Gb/s zapewniającymi wyjątkowo szybkie i stabilne połączenie światłowodowe.

CRS326-24S+2Q+RM wyposażony jest w 2 sloty QSFP+ 40 Gb/s oraz 24 sloty 10 Gb/s SFP+, dające razem łączną przepustowość non-blocking 320 Gb/s i przepustowość przełączania 640 Gb/s przy szybkości przesyłania pakietów 252 Mp/s.

CRS jest łatwy w zarządzaniu. Posiada port USB do konfiguracji i dwa wbudowane redundantne zasilacze, a także funkcję Dual Boot, pozwalającą użytownikowi wybrać między system do zarządzania RouterOS (routing i rozbudowane funkcje warstwy 3) lub SwitchOS (Layer2).

CRS326-24S+2Q+RM to idealne rozwiązanie dla nowych lub istniejących aktywnych sieci światłowodowych, potrzebujących dostępu do Internetu lub utrzymywania ogromnego centrum danych. Doskonale sprawdzi się jako główny switch, z którego ruch przekierowywany jest do danych lokalizacji.

Najważniejsze cechy:
  • 2x sloty QSFP+ 40 Gb/s
  • 24 sloty SFP+ 10 Gb/s
  • 1x port konsolowy RJ45, 1x port USB
  • dual boot - system RouterOS lub SwitchOS
  • zarządzanie Layer3 i Layer2
  • 2x wbudowane redundantne zasilacze
CRS326-24S+2Q+RM
 
Procesor
QCA9531, 650 MHz
Pamięć wbudowana
Flash 16 MB
Pamięć RAM
64 MB
Interfejs
2x sloty 40Gb/s QSFP+
24x sloty 10Gb/s SFP+

1x port konsolowy RJ45 10/100Mb/s Ethernet
1x port USB
Napięcie wejściowe
AC 100 - 240 V
Zasilanie
2x wbudowane zasilacze redundantne
System operacyjny
RouterOS / SwitchOS (dual boot)
licencja Level 5
Wymiary
443 x 183 x 44 mm
Dopuszczalna temperatura pracy
Od -20 do 60 st. C
Maksymalny pobór mocy
69 W (42 W bez obciążenia)

Produkty Pokrewne/Powiązane

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

MikroTik Q+DA0001 40Gbps QSFP+ direct attach cable 1m

QSFP+ 40Gbps direct attach cable, 1m.

Producent: MikroTik

103,91 zł z VAT 84,48 zł netto

szt

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

MikroTik Q+BC0003-S+ QSFP+ na 4xSFP+ direct attach cable 3m

QSFP+ 40Gbps na 4x 10Gbps SFP+ direct attach cable, 3m.

Producent: MikroTik

207,82 zł z VAT 168,96 zł netto

szt

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

MikroTik Q+85MP01D QSFP+ 40G, MM MPO Simplex, 850nm, 150m, DDM

Wkładka QSFP+ 40Gbps dla światłowodu multimodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami CRS326-24S+2Q+RM.

Producent: MikroTik

207,82 zł z VAT 168,96 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przyłącze H155 N(M) - SMA RP(M), 1m

Przyłącze H155 N(M) - SMA RP(M), 1m

Najpopularnieszy typ przyłącza służący do połączenia większości anten z Access Pointem lub kartą bezprzewodową

Producent: brak danych

23,37 zł z VAT 19,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 2m

19,84 zł z VAT 16,13 zł netto

szt

Tornado MIMO LTE 14HV

Tornado MIMO LTE 14HV

Poprawia zasięg przy usługach LTE , 4G, 3G, 2G od 800 do 2600 MHz.

Producent: City Media

170,97 zł z VAT 139,00 zł netto

szt

MikroTik SFP S+RJ10

MikroTik SFP S+RJ10

Przepustowości do 10 Gb/s, maksymalny zasięg połączenia 10 Gb/s

Producent: MikroTik

233,80 zł z VAT 190,08 zł netto

szt

MikroTik hEX S (RB760iGS)

MikroTik hEX S (RB760iGS)

5x gigabitowych portów ethernet, SFP, PoE Out, 256MB RAM, USB. W komplecie zasilacz DEMO

Producent: MikroTik

249,38 zł z VAT 202,75 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Cisco SG350-10MP

NOWOŚĆ!

Cisco SG350-10MP

Zarządzalny Small Business Switch z 8x portami Gigabit Ethernet PoE+ i 2x slotami SFP Combo. Porty PoE z budżetem mocy 124 W

Producent: Cisco

1 008,61 zł z VAT 820,01 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Cisco SF350-48

NOWOŚĆ!

Cisco SF350-48

Zarządzalny Small Business Switch z 48x portami Fast Ethernet, 2x slotami SFP i 2x slotami SFP Combo

Producent: Cisco

1 214,58 zł z VAT 987,46 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator