WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Wkręty M2,2 do adapterów światłowodowych (100szt.)

Producent: Opto

9,84 zł z VAT 8,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Śrubki służące do stablinego mocowania adapterów światłowodowych, rozmiar M2,2x9,5 (opakowanie 100 sztuk).

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-B

8,66 zł z VAT 7,04 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

42,93 zł z VAT 34,90 zł netto

szt

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca 19", 9 gniazd, 3m z wyłącznikiem

Listwa zasilająca z 9 gniazdami przeznaczona do montażu w szafach 19". Długość kabla 3m.

Producent: brak danych

71,34 zł z VAT 58,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Szuflada Rack 19", 2U, czarna

Szuflada Rack 19", 2U, czarna

Do szaf serwerowych RACK 19" o minimalnej głębokości 330 mm

Producent: StalFlex

166,05 zł z VAT 135,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Adapter MPO MM Simplex typ A

19,68 zł z VAT 16,00 zł netto

szt

Adapter FC/APC, SM, SIMPLEX

2,79 zł z VAT 2,27 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator