WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,38 zł z VAT 3,56 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,29 zł z VAT 15,68 zł netto

szt

Adapter LC/APC, SM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,36 zł z VAT 2,73 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

17,75 zł z VAT 14,43 zł netto

szt

Tenda S108

Tenda S108

Niezarządzalny 8-portowy switch Fast Ethernet

Producent: Tenda

32,29 zł z VAT 26,25 zł netto

szt

TP-Link TL-SG1210P

TP-Link TL-SG1210P

Niezarządzany switch z 9x portami Gigabit Ethernet (w tym 8x portów PoE+) oraz 1x gigabitowy port SFP

Producent: TP-Link

349,20 zł z VAT 283,90 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail LC/APC, SM, 3m Loose Tube (Easy Strip)

10,01 zł z VAT 8,14 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

12x Pigtail SC/UPC, SM, 1.5m, G657A2, 12 kolorów

50,09 zł z VAT 40,72 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator