WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Pigtail LC/UPC, SM, 1m Loose Tube (Easy Strip)

Producent: Opto

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Pigtail LC/UPC, SM, Loose Tube (Easy Strip) włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

20,14 zł z VAT 16,37 zł netto

szt

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

MikroTik RB2011L-RM, RB2011iL-RM

5x LAN, 5x GigE, 64MB RAM DEMO

Producent: MikroTik

368,90 zł z VAT 299,92 zł netto

szt

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:8 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

43,60 zł z VAT 35,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Pigtail SC/APC, SM, 2m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,40 zł z VAT 3,58 zł netto

szt

Pigtail SC/UPC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

4,28 zł z VAT 3,48 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator