WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C)

Producent: TriBrer

321,95 zł z VAT 261,75 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Chwilowy brak towaru

Miernik mocy optycznej TriBrer AOP100C to urządzenie pomiarowe, przeznaczone do pomiaru strat mocy optycznej (tłumienia) torów światłowodowych. Został zaprojektowany z myślą o prostocie użytkowania i wysokiej niezawodności. Kalibracja dla długości fal 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm pozwala na pracę ze światłowodami zarówno jednomodowymi, jak i wielomodowymi. Uniwersalna końcówka pomiarowa pasuje do złącz posiadających ferrulę 2,5mm (FC i SC)

AOP100C posiada zakres pomiarowy od -50 do +26 dBm z dokładnością pomiaru 0,2 dB i rozdzielczością 0,01dB. Funkcja zapamiętywania wartości referencyjnej pozwala na niezależne ustawienie referencji oddzielnie dla każdej długości fali. Urządzenie umożliwia pomiar mocy bezwzględnej (mW, dBm). Wbudowana pamięć flash pozwala na przechowywanie do 40 wyników pomiarów i przywoływanie ich w dowolnym momencie.

Czytelny, wielofunkcyjny wyświetlacz, został wyposażony w funkcję podświetlania oraz automatycznego wyłączenia, która pozwala na wydłużenie czasu pracy testera do 100h. Wyświetlacz pozwala min. na podgląd wartości referencyjnej, stanu naładowania akumulatorów, aktualnie mierzonej długości fali itp.

Najważniejsze cechy:
  • szeroki zakres mierzonych długości fal
  • wysoka dokładność pomiaru
  • automatyczne wyłączenie
  • duży, czytelny wyświetlacz
  • podświetlenie
  • możliwość zasilania bateryjnego lub sieciowego
  • pamięć wyników pomiarów

Produkty Pokrewne/Powiązane

Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C-W)

Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C-W)

Z funkcją automatycznej detekcji długości fali (Wave ID)

Producent: TriBrer

482,65 zł z VAT 392,40 zł netto

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Spawarka światłowodowa Signal Fire AI-9

Śr. czas spawania: 5s, śr. czas zgrzewania: 15s; wbudowany miernik mocy i wizualny lokalizator uszkodzeń VFL

Producent: Signal Fire

4 661,70 zł z VAT 3 790,00 zł netto

szt

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów 60mm grubość 2.5mm (100 szt.)

Osłonki spawów światłowodowych to elastyczne rurki wykonane z tworzywa sztucznego zmniejszającego swoją objętość pod wpływem ciepła. Zabezpieczają spawy i połączenia przed urazami mechanicznymi, zanieczyszczeniami, wilgocią oraz usztywniają połączenie.

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

szt

Uchwyt antenowy 40/130/100 (2 otwory) dolny

BESTSELLER

12,55 zł z VAT 10,20 zł netto

szt

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Splitter PLC 1:2 SC/APC 900um, 1,5m

Przeznaczone dla GPON.

Producent: Opto

23,32 zł z VAT 18,96 zł netto

szt

Pigtail SC/APC, SM, 1m G657A2 Loose Tube (Easy Strip)

3,01 zł z VAT 2,45 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Miernik mocy optycznej JW3208C

Miernik mocy optycznej JW3208C

Podręczny miernik mocy optycznej JW3208 jest wygodnym i prostym w obsłudze narzędziem do testowania optycznych sieci światłowodowych.

Producent: Joinwit

580,95 zł z VAT 472,32 zł netto

szt

Reflektometr optyczny TM290

Reflektometr optyczny TM290

Reflektometr optyczny z wbudowanym miernikiem mocy optycznej, laserowym źródłem światła oraz wizualnym lokalizatorem uszkodzeń (VFL)

2 398,50 zł z VAT 1 950,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator