WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C)

Producent: TriBrer

399,75 zł z VAT 325,00 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Miernik mocy optycznej TriBrer AOP100C to urządzenie pomiarowe, przeznaczone do pomiaru strat mocy optycznej (tłumienia) torów światłowodowych. Został zaprojektowany z myślą o prostocie użytkowania i wysokiej niezawodności. Kalibracja dla długości fal 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm pozwala na pracę ze światłowodami zarówno jednomodowymi, jak i wielomodowymi. Uniwersalna końcówka pomiarowa pasuje do złącz posiadających ferrulę 2,5mm (FC i SC)

AOP100C posiada zakres pomiarowy od -50 do +26 dBm z dokładnością pomiaru 0,2 dB i rozdzielczością 0,01dB. Funkcja zapamiętywania wartości referencyjnej pozwala na niezależne ustawienie referencji oddzielnie dla każdej długości fali. Urządzenie umożliwia pomiar mocy bezwzględnej (mW, dBm). Wbudowana pamięć flash pozwala na przechowywanie do 40 wyników pomiarów i przywoływanie ich w dowolnym momencie.

Czytelny, wielofunkcyjny wyświetlacz, został wyposażony w funkcję podświetlania oraz automatycznego wyłączenia, która pozwala na wydłużenie czasu pracy testera do 100h. Wyświetlacz pozwala min. na podgląd wartości referencyjnej, stanu naładowania akumulatorów, aktualnie mierzonej długości fali itp.

Najważniejsze cechy:
  • szeroki zakres mierzonych długości fal
  • wysoka dokładność pomiaru
  • automatyczne wyłączenie
  • duży, czytelny wyświetlacz
  • podświetlenie
  • możliwość zasilania bateryjnego lub sieciowego
  • pamięć wyników pomiarów

Produkty Pokrewne/Powiązane

Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C-W)

Miernik mocy optycznej, -50dBm ~ +26dBm (AOP100C-W)

Z funkcją automatycznej detekcji długości fali (Wave ID)

Producent: TriBrer

461,25 zł z VAT 375,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Tacka P010 (12)

Tacka P010 (12)

Producent: Tracom

12,93 zł z VAT 10,51 zł netto

szt

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Przewód UTP Seven, kat.5e, 305m, zewnętrzny

Do montażu na zewnątrz budynków

Producent: Seven

436,65 zł z VAT 355,00 zł netto

szt

Maszt sat balkonowy prosty 40

26,75 zł z VAT 21,75 zł netto

szt

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

OPTIX kabel S-NOTKSp 2x9/125 ITU-T G.657A2 (Span 50m)

Uniwersalny samonośny płaski przewód abonencki (zewnętrzno-wewnętrzny) do zastosowania w systemach FTTx, 1x pręt stalowy, 2x pręt FRP

Producent: Optix

0,63 zł z VAT 0,51 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Miernik mocy optycznej JW3208A

Miernik mocy optycznej JW3208A

Podręczny miernik mocy optycznej JW3208 jest wygodnym i prostym w obsłudze narzędziem do testowania optycznych sieci światłowodowych.

Producent: Joinwit

579,11 zł z VAT 470,82 zł netto

szt

Reflektometr Mini OTDR GT-4000

4 736,85 zł z VAT 3 851,10 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator