WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

26,92 zł z VAT 21,89 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Obudowa dla AP (duża) + mocowanie + dławiki

Obudowa dla AP (duża) + mocowanie + dławiki

Obudowa zewnętrzna dla punktu dostępowego

Producent: City Media

44,28 zł z VAT 36,00 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

102,83 zł z VAT 83,60 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

19,40 zł z VAT 15,77 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 7m G657A2

27,95 zł z VAT 22,72 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE pasywne / 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 434,45 zł z VAT 1 166,22 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 5m

22,51 zł z VAT 18,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 1m

8,41 zł z VAT 6,84 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator