WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

35,07 zł z VAT 28,51 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 1m

23,27 zł z VAT 18,92 zł netto

szt

Przełącznica kliencka światłowodowa FOB-FTTX-A

4,62 zł z VAT 3,76 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

80,12 zł z VAT 65,14 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

89,33 zł z VAT 72,63 zł netto

szt

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

MikroTik Cloud Smart Switch CSS610-8G-2S+IN

8-portowy switch Gigabit Ethernet z 2x slotami SFP+, SwitchOS

Producent: MikroTik

572,75 zł z VAT 465,65 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

34,82 zł z VAT 28,31 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, SM, duplex, 2m

34,82 zł z VAT 28,31 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator