WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

26,99 zł z VAT 21,94 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

19,02 zł z VAT 15,46 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-MPX4) - 4x4 MIMO Multiplexor for airFiber AF-5X

376,31 zł z VAT 305,94 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 2m

21,38 zł z VAT 17,38 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

25,02 zł z VAT 20,34 zł netto

szt

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM

24x gigabitowe porty Ethernet, 4x SFP+, dual boot, PoE+ 802.3af/at

Producent: MikroTik

1 472,20 zł z VAT 1 196,91 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto ST/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

20,98 zł z VAT 17,06 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m G657A2

31,86 zł z VAT 25,90 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator