WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

Producent: Opto

26,86 zł z VAT 21,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 5m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

Dualna antena paraboliczna o zysku 30 dBi dla mostów radiowych MIMO 2x2 5GHz.

Producent: MikroTik

428,13 zł z VAT 348,07 zł netto

szt

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

Cloud Router Switch CRS112-8G-4S-IN

8x gigabitowych portów Ethernet, 4x gniazdo na wkładkę SFP, procesor 400MHz, 128MB pamięci RAM, obudowa: desktop, RouterOS L5

Producent: MikroTik

497,40 zł z VAT 404,39 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

16,51 zł z VAT 13,42 zł netto

szt

Ubiquiti (LBE-5AC-23) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi

Ubiquiti (LBE-5AC-23) LiteBeam 5AC 5GHz 23 dBi

Ubiquiti LiteBeam M5 23dBi to kompletny system radiowy przeznaczony na pasmo 5GHz.

Producent: Ubiquiti Networks

255,84 zł z VAT 208,00 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

68,38 zł z VAT 55,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

22,46 zł z VAT 18,26 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

26,95 zł z VAT 21,91 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator