WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

Producent: Opto

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Antena panelowa 16 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

szt

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Uwaga sam injector bez splittera

Producent: brak danych

7,60 zł z VAT 6,18 zł netto

szt

Adapter LC/UPC, MM, DUPLEX (SC MOUNT)

3,51 zł z VAT 2,85 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

27,39 zł z VAT 22,27 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-ST/UPC, MM OM1, duplex, 0,5m

21,32 zł z VAT 17,33 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m

29,37 zł z VAT 23,88 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator