WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

Producent: Opto

32,62 zł z VAT 26,52 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

20,86 zł z VAT 16,96 zł netto

szt

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

MikroTik SFP Dual, 1.25Gbps, MM LC, 850nm, 550m (S-85DLC05D)

Wkładka SFP 1.25Gbps dla światłowodu wielomodowego, w pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

62,82 zł z VAT 51,07 zł netto

szt

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

19,16 zł z VAT 15,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,97 zł z VAT 20,30 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 10m G657A2

38,38 zł z VAT 31,20 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 90m G657A2

95,20 zł z VAT 77,40 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator