WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

Producent: Opto

37,74 zł z VAT 30,68 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Injector PoE (prod. Cz) 1/2 gniazdo

Uwaga sam injector bez splittera

Producent: brak danych

7,48 zł z VAT 6,08 zł netto

szt

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

MikroTik mANT30 (MTAD-5G-30D3)

Dualna antena paraboliczna o zysku 30 dBi dla mostów radiowych MIMO 2x2 5GHz.

Producent: MikroTik

429,26 zł z VAT 348,99 zł netto

szt

MikroTik SFP S-RJ01

102,83 zł z VAT 83,60 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-MPX4) - 4x4 MIMO Multiplexor for airFiber AF-5X

375,32 zł z VAT 305,14 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 15m

29,25 zł z VAT 23,78 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-ST/UPC, MM OM2, duplex, 2m

23,97 zł z VAT 19,49 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator