WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 10m

Producent: Opto

40,16 zł z VAT 32,65 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, MM (OM2) multimode - wielomodowy, 50/125µm Duplex 3.0mm LSZH 10m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Antena panelowa 16 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/APC, SM, duplex, 0.5m

17,59 zł z VAT 14,30 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 1m

20,64 zł z VAT 16,78 zł netto

szt

Option SFP+ Dual, 10Gbps, MM LC, 300m, TX850, DDM

68,62 zł z VAT 55,79 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/APC-LC/UPC, SM, duplex, 10m

27,56 zł z VAT 22,41 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-FC/APC, SM, duplex, 3m

25,26 zł z VAT 20,54 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator