WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Ubiquiti (AF-MPX4) - 4x4 MIMO Multiplexor for airFiber AF-5X

Producent: Ubiquiti Networks

375,32 zł z VAT 305,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

AF-MPX4 jest multiplekserem, który zwiększa przepustowość linku stworzonego na urządzeniach airFiber 5X do 200% bez konieczności stosowania dodatkowych anten. Urządzenie zostało tak zaprojektowane by w łatwy i szybki sposób (dedykowany uchwyt) zamontować dwa urządzenia airFiber 5X do jednej anteny. Dodatkowym atutem jest to ze link jest redundantny - w razie awari jednego urządzenia Airfiber 5x link dalej będzie działać na jednym sprawnym urządzeniu.

Kupując AF-MPX4 otrzymujemy multiplekser oraz kable RF. Airfiber 5x oraz anteny sprzedawane są osobno.

Najważniejsze cechy:
  • Umożliwia stworzenie linku 4x4 MIMO na jednej antenie
  • Multiplex dla 2 urządzeń airFiber 5X
  • Łączna przepustowość do 1Gbps
  • Umożliwia utworzenie redundantnego linku

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mbps DEMO

Producent: TP-Link

67,40 zł z VAT 54,80 zł netto

szt

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

MikroTik SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km, para (S-3553LC20D)

Para wkładek SFP WDM, 1.25Gbps, SM LC, 1310/1550nm, 20km.
W pełni kompatybilna z urządzeniami RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN i CCR1036-12G-4S.

Producent: MikroTik

256,50 zł z VAT 208,54 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 5m

24,97 zł z VAT 20,30 zł netto

szt

RouterBoard LHG 5 ac (RBLHGG-5ACD)

RouterBoard LHG 5 ac (RBLHGG-5ACD)

802.11ac, gigabitowy port

Producent: MikroTik

324,56 zł z VAT 263,87 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

Ubiquiti (AF-5X) airFiber 5X

W zestawie antena GPS.

Producent: Ubiquiti Networks

1 670,96 zł z VAT 1 358,50 zł netto

szt

Ubiquiti (AF-4X) airFiber 4X

Ubiquiti (AF-4X) airFiber 4X

W zestawie antena GPS.

Producent: Ubiquiti Networks

1 670,96 zł z VAT 1 358,50 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator