WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,85 zł z VAT 16,14 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,15 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

TP-Link TL-WR841N

BESTSELLER

TP-Link TL-WR841N

Router pracujący w standardzie 802.11n, prędkość transmisji do 300Mb/s DEMO

Producent: TP-Link

74,05 zł z VAT 60,20 zł netto

szt

Adapter SC/APC, SM, SIMPLEX

0,86 zł z VAT 0,70 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

2 009,65 zł z VAT 1 633,86 zł netto

szt

Ubiquiti (UF-SM-10G) U Fiber, Single-Mode Module, 10G, 2-Pack

388,18 zł z VAT 315,59 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM2, duplex, 20m

69,67 zł z VAT 56,64 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, simplex, 2m

8,93 zł z VAT 7,26 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator