WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

17,98 zł z VAT 14,62 zł netto

Najtańsza dostawa: 15,99 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Option SFP/SFP+ Direct Attach Passive Copper Cable (DAC), 3m

118,50 zł z VAT 96,34 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.6 1m (zielony)

3,22 zł z VAT 2,62 zł netto

szt

Patchcord SC/APC-SC/UPC DROP 40m G657A2

60,52 zł z VAT 49,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 3m G657A2

31,73 zł z VAT 25,80 zł netto

szt

Patchcord Opto SC/APC-ST/UPC, SM, duplex, 0.5m

26,20 zł z VAT 21,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator