WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

20,20 zł z VAT 16,42 zł netto

Najtańsza dostawa: 14,76 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,71 zł z VAT 7,08 zł netto

szt

Uchwyt satelitarny 38/400/250 (4 otwory)

27,55 zł z VAT 22,40 zł netto

szt

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

MikroTik Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD i podwójny zasilacz

Producent: MikroTik

3 695,52 zł z VAT 3 004,49 zł netto

szt

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna do MikroTik RB2011

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 0,5m G657A2

18,08 zł z VAT 14,70 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 5m

23,30 zł z VAT 18,94 zł netto

szt

Patchcord SC/UPC-SC/UPC DROP 50m G657A2

62,73 zł z VAT 51,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator