WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,48 zł z VAT 15,84 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Panel Standard 2,4GHz 16 dBi

Antena panelowa 16 dBi dla pasma 2,4 GHz z polaryzacją poziomą lub pionową zakończona złączem N/ż

Producent: brak danych

43,05 zł z VAT 35,00 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, duplex, 0,5m

18,92 zł z VAT 15,38 zł netto

szt

TP-Link TL-SG3210

TP-Link TL-SG3210

Przełącznik zarządzalny L2+ JetStream, wyposażony w 8x portów Gigabit Ethernet oraz 2x sloty SFP

Producent: TP-Link

426,44 zł z VAT 346,70 zł netto

szt

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

Ubiquiti (UAP-AC-LR-5) UniFi UAP-AC LR 5-pack

W zestawie 5 urządzeń. Zestaw nie zawiera zasilaczy.

Producent: Ubiquiti Networks

1 973,20 zł z VAT 1 604,23 zł netto

szt

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

Option SFP WDM, 1.25Gbps, SM SC, 16dB, 20km, TX1310, DDM

1000Base-LX (WDM, TX: 1310nm, RX: 1550nm), SM SC, 20km, DDM

Producent: Option

49,14 zł z VAT 39,95 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 10m G657A2

15,94 zł z VAT 12,96 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 50m

71,71 zł z VAT 58,30 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator