WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,53 zł z VAT 15,88 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Pigtail SC/UPC, SM, 2m Loose Tube (Easy Strip)

5,03 zł z VAT 4,09 zł netto

szt

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router CCR1036-12G-4S

Cloud Core Router wyposażonym w 36 rdzeniowy procesor Tilera Tile-Gx36 taktowany z częstotliwością 1.2GHz oraz 12MB pamięci cache, 4GB RAM, 12x Gigabitowych portów Ethernet, 4x SFP, 1U oraz ekran LCD.

Producent: MikroTik

3 573,27 zł z VAT 2 905,10 zł netto

szt

TP-Link TL-SG108

TP-Link TL-SG108

Niezarządzalny 8-portowy switch Gigabit Ethernet

Producent: TP-Link

102,21 zł z VAT 83,10 zł netto

szt

Patchcord UTP kat.5e 0.5m (czerwony)

1,48 zł z VAT 1,20 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto SC/APC-SC/APC, SM, duplex, 7m

26,17 zł z VAT 21,28 zł netto

szt

Patchcord Opto FC/APC-SC/APC, SM, duplex, 3m

25,24 zł z VAT 20,52 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator