WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

20,07 zł z VAT 16,32 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 2m

10,58 zł z VAT 8,60 zł netto

szt

Jirous GentleBOX JR-200

Jirous GentleBOX JR-200

Zewnętrzna puszka na access pointa lub płyty RouterBoard

Producent: Jirous

72,57 zł z VAT 59,00 zł netto

szt

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

RouterBoard RB2011 - obudowa wewnętrzna

Obudowa wewnętrzna pasująca do płyt RouterBoard MikroTik z serii RB2011.

Producent: MikroTik

78,35 zł z VAT 63,70 zł netto

szt

Obudowa Rack 19" 2x Switch PoE 8-portowy 24V/48V

34,60 zł z VAT 28,13 zł netto

Dostępność: Chwilowy brak towaru

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, MM OM4, duplex, 30m

149,30 zł z VAT 121,38 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-SC/UPC, MM OM3, duplex, 5m

34,22 zł z VAT 27,82 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator