WISP.PL Sieci bezprzewodowe - Dystrybutor sprzętu sieciowego
Język:
Waluta:
Szukasz najlepszej oferty? Zadzwoń 0 801 003 092 Menu

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 1m

Producent: Opto

19,58 zł z VAT 15,92 zł netto

Najtańsza dostawa: 13,10 zł

Dostępność: Dostępny

Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC, SM singlemode - jednomodowy, 9/125µm Duplex 3.0mm LSZH włókno G652D 1m.

Inni klienci kupujący ten produkt zakupili również

Patchcord Opto SC/UPC-SC/UPC, SM, simplex, 1m

8,44 zł z VAT 6,86 zł netto

szt

Uniwersalny ściągacz izolacji z obcinarką HT-352

Uniwersalny ściągacz izolacji z obcinarką HT-352

Do skrętki, kabli telefonicznych oraz przewodów koncentrycznych: RG59, RG6, RG11, RG7, H155

Producent: Hanlong

44,99 zł z VAT 36,58 zł netto

szt

Patchcord Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 3m

21,65 zł z VAT 17,60 zł netto

szt

Zasilacz 48V 2A

69,58 zł z VAT 56,57 zł netto

szt

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, wysuwana, szara

Przełącznica światłowodowa 19" 1U 12xSC Simplex, szara, wysuwana

Producent: StalFlex

113,16 zł z VAT 92,00 zł netto

szt

Produkty z tej samej kategorii

Patchcord Opto FC/APC-SC/UPC, SM, duplex, 2m

24,18 zł z VAT 19,66 zł netto

szt

Patchcord zbrojony outdoor Opto LC/UPC-LC/UPC, SM, duplex, 70m

207,87 zł z VAT 282,58 zł 169,00 zł netto

szt

Zapytaj o szczegóły
weryfikator